Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 15 éves és meleg vagyok és a...

15 éves és meleg vagyok és a dolgaim nem ugy alakulnak mostanában a golgok ahogy szeretném (sokan átvernek párkapcsolati témában meg sokan elitélnek) sokat gondolok az öngyilkosságra szerintetek elmenjek spihologushoz?

Figyelt kérdés

2012. dec. 25. 22:27
 1/4 avellana ***** válasza:
100%
Amennyiben úgy érzed, szükséged van rá, akkor menj! Előítéletek pedig mindig is voltak és lesznek is - bár tudom, ez egyáltalán nem nyújt vigaszt... Öngyilkosság? Ne tedd, semmi értelme! Szerintem önző dolog - biztosan vannak emberek, akiknek fontos vagy!
2012. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az öngyilkosság felejtős, semmit nem old meg. Én inkább azt tanácsolnám, hogy próbáld meg a gondolataidat elterelni a szexről, a kapcsolatokról. Itt vannak az ünnepek, egyébként még gondolom tanulsz, keresd olyan emberek társaságát, akik nem ítélnek el. Minden helyre fog állni, hidd el.
2012. dec. 26. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én kicsit idősebb vagyok, de nekem is összejöttek mostanában a dolgok, így elmentem pszichológushoz. Jót tesz, járj el te is nyugodtan.

Én azért járok, mert a párom akart öngyilkos lenni... ne tedd. Biztosan van aki szeret, annak pedig nagyon hiányoznál.

2012. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ha annyira öngyilkos akarsz lenni, akkor egyet ne felejts, hogy kik miatt kell megtenned.

Ne légy balek!!! Fizessenek csak azért, amit veled tettek!!!

2012. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!