Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki mostanában...

Van itt olyan aki mostanában Astrát kapott? Nem halt bele? Miért utasítják sokan vissza?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Anyukám hétfőn ezt kapja remélem nem hal bele.
2021. ápr. 3. 14:21
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen, aki itt van, nyilván nem halt bele.

Anyósom (74), apu (68) is ezt kapta, semmi mellékhatás.

2021. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Felmerült, hogy bizonyos betegeknél vérrögképződést okozhat, ezért egyelőre nem ajánlották több országban. Csak érintőlegesen olvastam erről, mert a szüleim is ezt kapják hamarosan. Itt erről egy cikk:


[link]

2021. ápr. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én Olaszországban élek, Lombardiaban. Itt sajnos többen is meghaltak. Apukám 3 hete kapta meg Magyarországon, semmi mellékhatást nem tapasztalt. Itt talán most 65 év alattiaknak nem adják.
2021. ápr. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%
Azért utasítják el, mert megbízhatatlan. Én sem adattam volna be, ha csak az lett volna, de hála égnek, én Szputnyikot kaptam.
2021. ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Baszki, az Astrát legalább vizsgálják, a Szputnyikról meg semit se lehet tudni! Egyébként utólag kiderült hogy nincs bizonyítható összefüggés az Astra és a vérrögképződés között.
2021. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Opel?
2022. máj. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mercédeszt kaptam. Túléltem, lehetett volna rosszabb is.
2022. máj. 2. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!