Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » 17 éves lány vagyok. Amióta...

17 éves lány vagyok. Amióta középsuliba járok, teljesen tönkrementem. Többi lent?

Figyelt kérdés

Amikor még 8.-os voltam, teljesen energikus voltam, nem érdekelt mások véleménye, boldog voltam, nem éreztem ennyire rosszul magam, nem voltam ennyire lusta és rosszkedvű egész nap.

Amikor elindult a középsuli, megismerkedtem egy fiúval, aki egy év után megcsalt. Ekkor voltam másodikos. Ettől a pillanattól kezdve elkezdem nagyon cigizni, inni, 1x füveztem is (soha többet a büdös életbe, mert a barátom azt mondta herbált kaptunk, és mindenki meg akart halni tőle), mindent csináltam, teljesen magam alatt voltam.

Na és ettől a pillanattól kezdve kialakult nálam a pánikbetegség, a szociális szorongás, agrofóbia, deperszonalizáció / derealizáció, minden.

Régen mindig sportoltam, most arra sincs erőm, rossz kedvű vagyok teljesen. Mit tehetnék? Új életet akarok kezdeni, de nem megy.


2021. szept. 9. 15:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Néha megfordul az öngyilkosság is a fejemben, meg minden. Pedig amúgy nem értem, sok barátom van, és jóba vagyok velük nagyon.
2021. szept. 9. 15:57
 2/12 anonymousreview60 ***** válasza:
81%
Első nekifutásra iskolapszichológus.
2021. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Fordulj az iskolapszichológushoz. Pont erre van.
2021. szept. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

Mit?


Változz meg.Kezdd el még ma!


Cseréld le a lehúzós barátaidat, vedd magad körbe csak pozitív beállítottságú normális emberekkel.


Sportolj, keress valami neked tetsző szabadidős elfoglaltságot.


Vagy sodródj tovább az árral.


Ez csak tőled függ.


Mi írhatunk ide bármit.

2021. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Én rápattantam egy elektromos rollerre, fülig ér a szám. Valahogy ezt váltja ki belőlem a halálfélelem, a 3 centi mély kátyúktól, 30-nál.
2021. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is javaslom a pszichológust, sokat segít ilyenekben! Vagy akár pszichiáter, de esélyes, hogy akkor gyógyszeres terápia is elő fog fordulni.

Kitartást!

2021. szept. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%

Iskola pszichomókus az nagy okosság.

Szarik a fejére egy nagyot.

Még fiatal, simán kijön ebből a fosból amiben elsüllyedt.

Előtte az élet

2021. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 emberfüggő, hogy ki mennyire képes élni a mentális problémáival. Amit a kérdező felsorolt, azok mind komoly problémák, amelyek befolyásolhatják a jövőjét, jobb már korán feldolgozni, s elkezdeni a terápiát, ha úgy érzi, hogy egyedül nem menne neki.

Iskolapszichológusról nem tudok nyilatkozni, mert én nem hozzá jártam, hanem megy másik hozzáértőhöz, de ő nagyon sokat segített, szerintem nélküle még mindig egy szorongós típus lennék, aki az utcára sem mer kimenni.

2021. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

8# vagyok

Én meg jártam ilyenhez bolondabb volt mint én

Ezek szarnak az emberre, ritka a jó szaki. A szülei hol vannak?

Ők tudnák támogatni, hogy kijöjjön a szarból.Egyedül nehéz lesz.De szükség van a mélypontokra, az élethez hozzátartozik.Ezáltal tapasztalatokat is szerez a csaj, és lelkileg erősebb is lesz.

2021. szept. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs 7#es voltam előző
2021. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!