Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen nyugtatót/alvássegítőt...

Milyen nyugtatót/alvássegítőt ajánlotok egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
Inkább növényi alapúra gondoltam,de bármilyet írhattok ami tényleg bevált és lehet receptnélkül,18 év alatt.
2018. márc. 5. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Mért nem tudsz aludni?
2018. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszej! Hallgass meditációs cd-t, youtube csatornán is rengeteg van. Higgy magadban, bármire képes vagy. Legvégső esetben egy növényi alapú nyugtatót ajánlok,nem lehet hozzászokni, de hatásos. A neve:Hova.Van éjszakára is, ha alvásproblémád van ezt ajánlom.
2018. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vény nélkül kapható a gyógyszertárban. Előző voltam.
2018. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es fogalmam sincs.
2018. márc. 5. 18:43
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Utánanézek.
2018. márc. 5. 18:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, ha fogalmad sincs, akkor gondolkozz. Nem szedhetsz életed végéig tablettát, az okot kell megszüntetni. Iskola? Család? Meghatározhatatlan szorongás?
2018. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg elsőnek a levendula teát szerintem, ha az sem jön be az egyéb módszereken kívül maximum akkor lépj feljebb altatóért.
2018. márc. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi miatt nem tudsz aludni. Esetleg iskola miatt izgulsz? Én tavaly voltam alvászavaros amikor nagyon izgultam az érettségi miatt, előtte sose volt gondom az alvással és amint leérettségiztem rendbe jött az alvásom. Én akkor ideiglenesen egy gyengébb altatónál kötöttem ki, egyáltalán nem szoktam rá, szerintem olyan 30 szemet szedtem be négy hónap alatt. De előzte valeriana nighot próbáltam, amúgy az is elég jó volt, éreztem hogy már egy szem is elkábít csak az a baj hogy ha nem aludtam el negyed órán belül akkor annyi volt a hatása. Emellett ittam citromfű teát attól azt éreztem hogy megnyugszok kicsit viszont este ha ittam akkor meg pisilni jártam éjszaka :D ezért átváltottam citromfű tablettára ami megmondom őszintén nem tudom hogy segített-e, de azért szedtem. Először mindenképp próbálkozz valerianaval meg esetleg teákkal és ha nagyon rossz a helyzet akkor keresd fel a házi orvosod, mert ez nagy szenvedés tud lenni :(
2018. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
17%
Kukac hiány a neve, napi 1 kufirc és máris jobb az alvas.
2018. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!