Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon zavar a magasságom....

Nagyon zavar a magasságom. Novemberben leszek 17 éves, lány vagyok. Le lehet lassítani a növést vagy teljesen megállítani?

Figyelt kérdés
175 cm magas vagyok, a barátom 179 cm. Eszméletlenül zavar az, hogy ilyen magas vagyok, alacsonyítani már nem tudok magamon, de mivel 16 éves vagyok csak és egészséges biztos vagyok benne hogy fogok még nőlni. A barátom nem mondja nekem, de más embereknek már mondta hogy zavarja hogy ő ilyen alacsony hozzám képest és hogy túl fogom őt nőlni. Amikor ezt elmondták nekem a szivem szakadt meg, mivel neki mindkét térde rossz, egyiket 2szer műtötték és az orvosok is azt mondták hogy ne számítson már túl sok növésre. Már ígysem hordok mellette magassarkút pedig nagyon szeretnék, de nem akarom hogy kellemetlenül érezze magát. Sokan azt fogják mondani hogy fogadjuk el magunkat, de őt tényleg zavarja a magassága, és szerintem ez miattam van. Tudtok valamit ajánlani arra, hogy megállítsam a növésem, vagy legalább le tudjam lassítani?

2017. júl. 1. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet lelassítani, és nem is kell. Örülj neki, hogy nem egy 1.50-es töpszli vagy! A magas, sudár lányok gyönyörűek! Nem akarlak megbántani, de nem biztos, hogy ez a fiú lesz az örök társad. Ha találsz egy 2 méteres férfit később, még örülni is fogsz, hogy magas vagy.
2017. júl. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
93%
A látványos magasságkülönbségből fakadó problèmàkra vizuális jellegű kezelést nyùjthat, ha a párod erős ès látványos izomzattal, magabiztos kiállással rendelkezik. Mindennapos jelenség, az esetleges tekintélyvesztés/kínos helyzetek ezzel az alapelvvel tökéletesen kiküszöbölhetők. Azt meg jó lenne elfelejteni, hogy szándékosan károsítod a testedet.
2017. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"és hogy túl fogom őt nőlni. "


Először is egy olyan beszédtechnika tanárt és nyelvtankönyvet ajánlanék, ahol megtanítanak téged rendesen beszélni.

Kétszer, következetesen leírni azt 17 éves majdnem kész nőnek és így beszélni, hogy NŐLNI, az eléggé nagy gáz és szégyen..

Ne akard még ezzel is felhívni magadra a figyelmet, elég nagy gáz, hogy már most egy langaléta zsiráf vagy..

2017. júl. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy nőni fogsz már, 16-17 éves korom után én se nőttem már túl sokat. Egyébként manapság 175 cm szerintem annyira kirívóan nem magas, jócskán vannak olyan fiúk, akik veled egyforma magasak, vagy magasabbak nálad.
2017. júl. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: 1 és fél éve nagyon jól megvagyunk a barátommal, tökéletes, csak ez az egy apró hiba van. Remélhetőleg ő is meg én is elfogadjuk. :)

3. válaszolónak: mindenki hibázik, sajnálom ha megsértettem ezzel az egy hibás szóval a lelkedet, ...gondoltam hogy lesz legalább 1 negatív kommentelő

4. válaszoló: Remélem igazad van és így lesz. :)

2017. júl. 1. 20:16
 6/7 anonim válasza:

Nem fogsz már sokat nőni, de lehetséges, hogy egyáltalán nem, mert kb ebben a korban megáll nők esetében a növés, a barátod viszont még 1-2 centit nőhet. Így valószínűleg nem fogod tülnőni.


Viszont sajnos nem jó, ha ez annyira zavarja a barátodat, mert árt az önértékelésének. Úgy értsd, hogy nem a magasságotok a probléma, hanem az, hogy ez zavarja. Ezt tényleg el kell fogadnotok, hogy a későbbiekben ne legyen ebből konfliktus.


Azzal tudsz neki segíteni, hogy dicséred a pozitív tulajdonságait, és nem mutatsz sajnálatot a magassága miatt (ez vissza fele sülne el, ráerősítene, arra az egyébként tévhitére, hogy a magasság itt a probléma). Ha férfibak érzi magát, akkor nem lesz probléma.

2017. júl. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én se szeretnék nőni pedig még biztos fogok 12L/170cm
2018. jan. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!