Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hetek óta tartó lüktető...

Hetek óta tartó lüktető fejfájás mitől lehet?

Figyelt kérdés
Hetek óta tart most már, hogy mikor felkelek alvás után vagy ülésből meg amikor lehajolok akkor is érzem, ilyen lüktetésszerűen fáj a fejem. Nyugalmi helyzetben érdekes egyáltalán nincs jelen. Konkrétan mintha lüktetne ott a fejem. Sosem éreztem ilyet de mostanában ez van és megnéztem a vérnyomásom is, azzal nincs gond. Csak jobb oldalt érzem. Időjárás se lehet, mert olyankor is érzem mikor napos idő van napokig. Menstruáció se lesz az így lövésem sincs. Eddig nem jutottam el orvoshoz sajnos, de most már elfogok menni, mert nem múlik el és aggaszt. Vajon mi válthatja ki ezt? Orvos, hogy fog megvizsgálni? 24n

2021. szept. 9. 22:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!