Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan győzzem le az izgalmat?

Hogyan győzzem le az izgalmat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én elég sűrűn szoktam izgúlni. Pl fogorvosnál is. Ha pl este 6kor van fogdokim, nem eszek egéssz nap addig.


A mi nap is úgy jártam. Elmentünk a misére reggel 11 óra fele. Én 8kor keltem. Mire vége volt mindennek 15:00 volt. Én addig nem ettem. Álltunk a napon, nem is ittam. Hazajöttem nem voltam túl jól. Úgy éreztem magam mint ha nem ettem egy hete semmit, de már olyan éhes voltam, hogy valahogy még sem kívántam (Fura érzés volt). Este meg ettem egy jó nagy tányér barackot. Másnap nem voltam a toppon. Másnap már ettem "jól". Egy fél gyrost, levest, túrós csuszát. Ez valamit segített, de most gyógyszereket kell szednem.


Annyit még elfelejtettem, hogy amikor izgulok, akkor előtte annyi széklet jön ki, mint máskor 1 hét alatt. Azt úgy érzem, hogy teljesen kiürít. Ez az izgulás megszűnik amikor már a helyszínen vagyok. Pl ha elmegyek fogorvos, csak addig izgulok amíg odaérek. A misén is a sulikezdés miatt izgúltam, de ott felszabadúlt voltam utána.


Lehet köze az izgulásnak a sok széklethez, amely rossz közérzetet okoz?


Válaszaitokat előre köszi.



2021. szept. 15. 07:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!