Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Járás közben olyan érzés,...

Járás közben olyan érzés, mintha hajón mennék?

Figyelt kérdés
Egy jó ideje szokott ilyen érzésem lenni, ezen kívül érzek hirtelen olyat is séta közben, mintha gödörbe lépnék. Mi okozhat ilyet?
2021. szept. 17. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Bele ment a hajó, a gödörbe.

Mégis milyen kérdés ez?

2021. szept. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia. :) Nekem is volt ugyanilyen, akkor mindenféle orvosnál voltam. Két dolog okozhatja ezt az érzést. Az egyik a szorongás, a másik a nyaki izmok merevsége miatt az agy keringése nem működik tökéletesen. Valószínűleg elég sokat aggódsz indokolatlanul és marha sokat ülsz a képernyő előtt. Erre kellene keresgélni, de persze a teljes orvosi kivizsgálást se hagyd ki, csak hogy ki lehessen zárni mindent.
2021. szept. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos. Nekem rossz a szemem, de lehet neurológiai probléma is.
2021. szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Szorongás biztos van, a nyakam is szar, mert recseg-ropog, és még a szemem is romlott.

De mi lehet a megoldás? Már több mint 2 éve van ez, és mindig vissszajön.

2021. szept. 17. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:

"mintha hajón mennék"


Az én tippem, hogy nézessed meg a füledet.

Ugyanis az egyensúly érzékelés az pont ott van.

2021. szept. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tipikus szorongásos tünet
2021. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is arra tippelek sajnos, mert bizonyos mennyiségű alkohol elmulasztja, de az is ha nagyon benne vagyok egy munkában.
2021. szept. 24. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!