Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért izzadok büdösen ennyire?...

Miért izzadok büdösen ennyire? Mit ajánlotok rá?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A helyzet az, hogy már két éve nagyon erősen izzadok, és a jobb hónaljamnál büdösen is. Arra gondoltam, hogy ez lehet azért van, mert két éve történt velem egy szörnyű trauma, és úgy hallottam, hogy egy ilyen sokk és stressz hatás kihathat az ember szervezetére, ilyen formában is. Mielőtt ez történt, úgy sem voltam büdös soha, hogy kihagytam a napi fürdést. Mitől lehet ez? Mit ajánlotok büdös, erős izzadásra? Szódabikarbónát már használtam, jó is mert nem vagyok tőle büdös, de talán jobb lenne egy hatásos izzadásgátló vagy golyós dezodor. (Azokból is használok, de egyik sem hatásos.)



2021. szept. 18. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Tizenévesen volt hasonló gondom, Antisudorica ecsetelőt használtam rá. Gyógyszertárakban lehet kapni. Elég erős szer, de nekem akkor megváltás volt. Semmi más nem használt.
2021. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Az egyik kollégámnak az volt a teóriája, hogy hugyot izzadunk.
2021. szept. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán valami gombás bőrfertőzés.
2021. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vérképed rendben van?
2021. szept. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Vérképem rendben van, igen. Gombás fertőzésem biztos nincs. Ezt az Antisudorica ecsetelőt viszont fogok venni. Köszönöm!
2021. szept. 19. 03:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!