Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Két napja (nagyon) büdösen...

Két napja (nagyon) büdösen izzadok, iszonyú kellemetlen. Amúgy izzadós vagyok, még télen a minuszokban is izzadok. De ez most más, ráadásul csak az egyik hónaljam. Nagyon ciki a dolog, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Az is lehet, hogy lelki dolog? Mondjuk 2 napja másmilyen tusfürdőt használok, de sztem akkor nem csak az egyik hónaljam izzadna "így".. Kétségbe vagyok esve. Segítsetek!!
2008. ápr. 22. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is ez a helyzet (izzadás), már nagyon utálom. Valószínűleg számít a tusfürdő, mert nálam is hasonlóképpen működik a dolog. És csak az egyik hónaljam büdi. Ilyenkor a hónaljamat átmosom szappannal, és jobb a helyzet. Én pl csak a Secret Platinumot tudom használni, kevésbé izzadok, és nem büdös. Most próbálom a Solutio Antisudoricum-ot, ez izzadásgátló folyadék, gyógyszertári kevert, olcsó, és fürdés, szárazratörlés után kell a hónit, lábat bekenni vele (vattával). Kicsit szárít, de ez engem nem érdekel, csak szűnjön meg. Már unom, hogy állandóan fehér fölsőket hordok emiatt..... Sajna nekem az arcom is állandóan verejtékezik. Pontosan mint nálad, akár a legnagyobb mínuszokban is........

Remélem segítettem valamennyire, de sajnos a végleges gyógymódot még nem tudom :o(

2008. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj, köszönöm, azért eléggé megnyugtattál! A különbség mégis az, hogy nekem eddig nem volt. Mármint rossz szaga... néha, egyszer-egyszer. De nem számottevően.

Én is a dezodorokon kísérletezek, hintőpor, törlőkendő... meg ilyenek jutnak eszembe így elsőre. Dehát ez elrontja az egész napomat.. :(

2008. ápr. 22. 20:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem ugyanolyan tusfürdőt használok. Mindig azt veszem, amihez kedvem van. És van, amikor kifogok olyat, ami nem tesz jót. Eszembe jutott még vmi. Itt olvastam, hogy létezik vmi hónaljbetét vagy mi, azt írták róla, hogy diszkrét, nem látszik pólón keresztül, és felszívja az izzadságot. Csak sajna eddig akárhány gyógyszertárban voltam, még nem hallottak róla. Hintőpor nekem nem jött be, csak összecsomósodott.... Ja! És van olyan fölsőm, amibe be tudok büdösödni. Pedig állítólag 100% pamut (kínai...).

1. válaszadó voltam :o)

2008. ápr. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez már alap. Semmi sem 100% (pamut) :)

Járj mindig ujjatlanba, (ha fázol esetleg egy pulcsi rá) , így azért vmivel előlrébb vagy. Hintőport fürdés után kell, egy ideig jó a hatás.

2008. ápr. 22. 20:56
 5/6 A kérdező kommentje:
Rájöttem, lehet a hagymától? Mert gyanúsan akkor...
2008. ápr. 24. 16:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Még most olvastalak.A hagyma,erős füszerek az oka..:)))) S én is a gyogyszertári ecsetelöt javaslom.
2008. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!