Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Melyik magnézium spray a legjobb?

Melyik magnézium spray a legjobb?

Figyelt kérdés
2021. szept. 20. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Gondolod, van, aki az összeset kipróbálta?
2021. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok hülye, hogy ilyen eszembe jusson :)


Érdemesebb lett volna arról írnod, amit te kipróbáltál.


Mellékesen a kérdés kiírásakor nem volt megfelelő a "Nektek melyik vált be", így sebtiben így lett megfogalmazva.

Sokszor működik az, hogy ilyenkor a válaszolók leírják, hogy ők mit használnak, mennyire elégedettek. Egyébként megesik, hogy az ember kipróbál néhányat, mire talál egy "legjobbat".


Mivel korábbi kérdések közt sem találtam magnézium spray-ről véleményeket, nem csodálkozom, hogy nem özönlöttek a válaszok, de az meglep, hogy valaki még egy egyszerű kérdésben is a kötekedési lehetőséget látja.

Őszintén sajnálom, hogy este pihenés és a szeretteiddel való együttlét helyett csak ennyire futotta.

2021. szept. 21. 08:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be az Ősi magnéziumspray és az otthon készített magnézium-klorid oldat sem, viszont bejött a WTN magnézium-komplex krémje. Az előzőekkel az a baj, hogy egy ragacsos-olajos réteg marad a bőrön, ha meg sokáig rajta hagyom, akkor valami sóréteggé szárad, ami szintén kellemetlen. Ez ugye egy krémnél nem jelentkezik. Sajnos viszont eléggé drága és béna rozsdavörös vagy narancssárga színe van, mikor hogy... Viszont hatásában mindhárom jó volt, azaz görcsölő izomköteget kezelve 10 percen belül végérvényesen kioldotta a görcsöt, szóval az nem tért vissza.
2021. szept. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!