Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Teljes szaglás és ízérzékelés...

Teljes szaglás és ízérzékelés vesztés esetén hogy hogy negatív a covid teszt?

Figyelt kérdés
3 napig nagyon rosszul voltam, mindenem fájt, felkelni alig tudtam. Be volt dugulva az orrom, kicsi láz stb. Nem vagyok vírus rettegő, igazából fel sem merült bennem hogy lehet covid. Viszont most már 5 napja hogy semmi ízt, illatot, szagot nem érzek. Na mondom de jó túl is vagyok a rettegett víruson, elmentem tesztre. Negatív lett. Azóta sem érzek semmit, de tényleg semmit, ha égne a ház csak a füstből tudnám....
2021. szept. 20. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet fals negatív is. Gyanús, hogy akkor is covid, annak a tipikus tünete az íz és szaglásvesztés.
2021. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért negatív, mert már átment rajtad a covid pár hete, a szag és ízvesztés jóval később jön elő.
2021. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Covid előtt is voltak olyan betegségek amik íz és szagvesztéssel jártak. Bedugult orral én sem éreznék semmit. Illetve az őszi takonykóroknál néhány napig nem éreztem ízeket sem... Mindezt a covid előtt is lehetett tapasztalni, szóval lehet csak valami mezei influenza fertőzött meg, mivel a covid még nyári szabdságát tölti, így a többi vírus szabadon tombolhat.
2021. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Influenza és nátha még mindig létezik. Ebbe az újvilágba meg ráfogják hogy covid mert abba van pénz stb.
2021. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt. Magas láz, köhögés, orrfolyás.


Mikor mindez elmúlt, elment a szaglásom és az ízlelésem. Most semmi más bajom nincs, csak ez.

Tesztem nincs.

2021. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor náthásan is elmegy az ízlésem és a szaglásom.
2021. szept. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha, ismétlem soha nem érzek/éreztem ízeket, szagokat mikor meg voltam/meg vagyok fázva. Nem is értem miért sorolják a covid tünetek közé a szag és ízérzékelés elvesztését.
2021. okt. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert például én, akármennyire is meg voltam fázva, egy pillanatra sem ment el a szaglás, ízlelés.
2021. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én mindig érzek szagokat és ízeket is, ha meg vagyok fázva. Max. gyerekként nem éreztem, amikor még tudatlan az immunrendszer.
2021. okt. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sem éreztem szagokat és ízeket, mikor covid tünetekkel feküdtem 1 hónapig. Ez 2018 decemberében volt... Hírül sem volt korona akkor még. Elvileg.
2021. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!