Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid fertőzés után hány...

Covid fertőzés után hány nappal jött vissza Nektek a szaglás és ízérzékelés?

Figyelt kérdés
12 napja vagyok fertőzött, 7. napja nem érzek szagokat és ízeket, ez kezd már rohadt idegesítő lenni... Kíváncsi lennék másnak mennyi idő után jött vissza!?

2020. nov. 23. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
12 napja? Akkor már meg is gyógyultál, nem? Attól függetlenül, hogy az érzékelésed nem jött még vissza.
2020. nov. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
31%

Használd ki, egyél sóskát, meg citromot az egészséges.


Sajna már soha nem lesz ugyan olyan mint volt a szaglásod vagy az ízérzékelésed.

2020. nov. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én áprilisban gyógyultam ki belőle de még júniusban sem éreztem ízeket.


Jól írja az egyik válaszoló, tonna számra ettem citromot, grapefruitot, nyers zöldségeket és pl halat, mert nem szeretem, de nagyon egészséges

2020. nov. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem szereted a grapefruitot?
2020. nov. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Május eleje óta nem érzek se szagokat, se ízeket.
2020. nov. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedden ment el a szaglásom, vasárnap már éreztem szagokat. Ízlelésem nem ment el. Holnap megyek tesztre.
2020. nov. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy barátomnak kb 10 napra ment el. Nem rögtön jelentkezett a tünet, már megvolt a pozitív tesztje, amikor eltűnt a szaglása és az ízérzékelése. Aztán nem volt több mint egy hétig, majd egy reggelre visszajött, mint ha mi sem történt volna. Azt nem lehet kijelenteni, hogy soha nem lesz már olyan, mint volt, mert simán lehet. Mindenkinél más.
2020. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet nem is a vírustól van, hanem valamilyen gyógyszer mellékhatása.

https://www.youtube.com/watch?v=NFJgznLsgF8&t=54s

2020. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!