Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem ha túl...

Miért fáj a fejem ha túl sokat alszok?

Figyelt kérdés
Nem szeretek sokat aludni de ha véletlen sokat alszom akkor egész nap fáj a fejem. Ez miért van?
2010. aug. 31. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
buta válaszés cikikusnak hiszel de azért mert tulalszod, tul pihened magad. az hogy ezt hogy kivitelezi a szervezet nem tudom, sem az h miért.. mertt ha belegondolunk olyan nincs h tulpihent. hát de van. ha tulalszom magam akkor olyan érzésem van mint aki elég durván másnapos.:(
2010. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy nem válaszolok a kérdésre de én pont igy vagyok ha túl sokat alszok egész nap fáj a fejem :S
2010. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sztem lehet azé mert nem jut elég oxigén az agyba mivel ha alszunk lassaban lélegzünk.
2010. aug. 31. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

azt tudom, hogy ha elkezdesz ásitozni az 2 dolog miattlehet.

1) agyi receptorok a világ felé nem szándékos üzit küldd h te halálra unod magad kezdejenk már veled is vmit, de ami sztem a valoszinübb 2) h fáradsz (és ásitás közben ugye naaaaaaagy levegöt veszel..) és nem juttatsz már annyi oxigént mint kellene , igy probálod potolni, de inkább alszol h az energy szinted feljebb töltödjön hogy vissza térejn a megfelelö ox. szint.

igy tehát az eméleted aláástam bocsi.

2010. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!