Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túl sokat alszok az baj...

Túl sokat alszok az baj lehet? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha senki nem ébreszt fel akkor van hogy csak délután kelek fel, sőt néha csak este. Sokszor van hogy több mint 15 órát alszok. A minimum alvásom meg 10 óra körül van. Normális ez hogy ennyit alszok?
2009. dec. 26. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt megszülettek a gyerekeim, nálam minimum 12 óra volt egy rendes alvás... De a húgom pl. volt, hogy egyfolytában aludt 48 órát, és akkor is mi költöttük fel.

Szóval mindenkinek mások az igényei, és ha ez nem egy újkeletű dolog, akkor nem hiszem, hogy bármi probléma lenne.

2009. dec. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A túl sok alvás lehet betegség tünete is akár, de nagyon kevés esetben. Teljes mértékben emberfüggő,hogy kinek mennyi alvást igényel a szervezete. Ha senki sem kelt fel, én is napokat képes lennék végigaludni!

De ha zavar hogy fáradékony vagy, menj el a háziorvoshoz, és biztos tud valami jó vitamint ajánlani ! :)

L/15

2009. dec. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lazán képes vagyok non-stop aludni ha nincs dolgom. Reggel felébredek, de simán visszaaludnék 10-kor is. Napközben is bármikor, viszont ha sokat alszom, fáradékony vagyok aznap. A 10óra viszont a minimum :)

24/L

2009. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes:D én két hetet kibírok napi 5-6 óra alvással.De utána két napig alszok:D
2009. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézetni a vasadat. A vashiány is okozhat aluszékonyságot.
2009. dec. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!