Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől alszok ilyen sokat?

Mitől alszok ilyen sokat?

Figyelt kérdés
na szóval az van hogy amikor hazajövök suliból nagyon fáradt vagyok és képes vagyok délután akár 3 órát is aludni.. aztán felkelek és fél 11 kor ujra alszom reggelig.. és reggel is alig bírok felkelni mert annyira fáradt vagyok,suliban is csak alszom el. mitől lehet ez?
2011. okt. 12. 19:05
 1/4 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy az állandó fáradtság a depresszió első jele. Nekem legalábbis ezt mondják, mivel sajnos én is állandóan aludnék, kivéve ha megiszok egy kávét. Azonban én nem gondolom, hogy depressziós vagyok, és szerintem te sem vagy az, de azért figyelj oda! Nem kell sokat utaznod tömegközlekedési eszközön? Az nagyon le tudja ám fárasztani az embert. Egy jó tanács: amikor úgy érzed, hogy mindjárt elalszol, tornázz egy kicsit, masszírozd a tarkód! Az egy kicsit felpörget, és próbáld meg nem elhagyni magad, délután ne feküdj le aludni, reggel amint felkelsz tornázz 5-10 percet. Remélem segíteni fog, én így igyekszem átvészelni a napjaim, hogy ne menjenn más rovására. :)
2011. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak depresszió lehet, testi okai is lehetnek, vitaminhiány, nyomelemek hiánya, pajzsmirigy alulműködés. Menj el vérvételre.
2011. okt. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

minél többet alszol annál fáradtabb leszel

valószínűleg nem eszel elég sokat, vagy nem mozogsz eleget

azt az időt amit sportolásra is fordíthatnál te inkább alvással töltöd és ezért egyre fáradtabb leszel, mivel a szervezetd kezd leépülni mert nem kapja meg az alapvető éberséget, avgy nem tudom hogy nevezzem

lehet hülyeség...

de minél többet alszol annál roszabb lesz

gondolom nem lehetsz több 16-nál és csak hogy tudd mind ezzel küzdünk egész nap aludnánk órákon is legszivesebben a fejünkre húznánk a kapucnit és bevágnánk a szunyát akármi is van ha ég az épület ha szélvihar cspja szét a falakat stb...

de a túlzott alvás nem jó

2011. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"minél többet alszol annál fáradtabb leszel "

Ez baromsag.


Probald meg valahogyan ertelemsen eltolteni a delutanodat, csinalj valamit, sportolj... en el se tudom kepzelni, hogy lehet ideje valakinek delutan aludni. Ha kihagyod a delutani alvast, es alszol, mondjuk 10-tol reggelig, akkor annak elegnek kell lennie. A rendszeres eletmod jot tesz. Persze a vitaminos dolgoban is lehet valami, erdemes arra is odafigyelni.

2011. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!