Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehetett?

Mi bajom lehetett?

Figyelt kérdés

Reggel lementem elszivni egy szal cigit, utana egy kicsit ereztem hogy megszedulok.

Beertem a pincebe es olyan rosszul let jott ram, hogy alig birtam.


10 percig ulltem a foldon, omlott rolam a viz, gyakorlatilag atizzadtam a polom a nadrágom.

Felertem az eneletre es befekudtem az agyba, kb 1 ora kellett mire teljesen jol lettem.


Volt mar panikrohamom de nalam az sosem volt ilyen.


Az elmult idoszakom nagyon stresszes, depresszios lettem, antidepresszanst is szedek, nagyon keveset eszek, iszok.


Mi lehetett ez a rosszullet?


2021. szept. 26. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Az életviteleden probálj meg változtatni mert a leírtak elég gázak, ha ezen nem változtatsz semmi nem fog változni.
2021. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tisztaba vagyok azzal hogy rossz allapotban vagyok, valtoztatni is akarok, jarok pszichologushoz is.

De a kiutat meg nem leltem meg.

2021. szept. 26. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:

- Mentálisan zűr van, ebből következik a test leépülése is, (az alkoholizmus álltalában ilyen)


Első léppésként ne hagyd hogy a testedre is kivetödjön ez, egy sovány, beteges,cigis ember sok tekintettben hátrányt élvez. Legyen az társkeresés, munka vagy más.


-> Tehát 1: Egyél! probálj minnél többet(tudom hogy nem egyszerű ilyen szempontból egy cippőbe vagyunk). De ebből van erőd és energiád.


-> Járj tovább a lelki órákra, segítenek.De ha vallásos vagy a kereszténység szellemisége is segíthet (mondom ezt ateistaként)


Visszatérve a megjegyzésedre:


Gyanítom lement a vérnyomásod a tüneteid alapján, ez egy jelzés a testedtől. A kimaradó, hiányos étkezések miatt, illetve ezt még megfejelted egy cigivel is reggel így a gyenge vérnyomás+nikotin hatását érezted.

2021. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a tanácsot.


Nagyon elhanyagoltam most magam, gyakorlatilag csak dohanyzom (pedig eletembe nem cigiztem) es neha megeszek egy csokit, egy kis vizet iszom es kesz.



Multheten 3 alatt osszesen fel liter vizet ittam, 2 kavet es par szem kekszet.

Nincs egyszeruen etvagyam.

Munkamra is kihat mar sajna ez :(


Elgondolkodol vajon lesz e kiut ebbol valaha, vagy jobb lenne vegetvetni ennek az eletnek nevezett kinlodasnak? :(

2021. szept. 26. 19:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Tisztáznod kell magadban hogy elég erős vagy-e változtatni a dolgokon,gondolj bele másoknak mennyivel lehet rosszabb és mégis helyt állnak(tak) az életben.

Ha én egy feladatot vagy élethelyzetet nehéznek titulálok, eszembe jutnak mondjuk azok a katonák a II. Vh-ban akik a - 40 fokba az orosz síkságon étlen, szomjan küzdtek az életükért, hogy egyszer talán hazatérhetnek..Kell egy viszonyitási pont, és a tudat hogy igen valahogy ezt is át tudom vészelni.“Ha másnak sikerült, sokkal rosszabb körülmények között teljesítenije én most miért ne lennék erre képes?"

Én pl. marihuána függő vagyok úgy 10 éve szívok,de emelett nem hagyom el magam, kertész vagyok és van egy szép párom is, igyekszünk helyt állni az életben fiatalokként.

2021. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésre válaszolva valami keringési problémád lehet. Nem iszol folyadékot és csak cigizel akkor csak idő kérdése és vérnyomás és szív problémáid is lesznek ha már most nincsenek.
2021. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Letettem a cigit.

Eszek es iszok is rendesen.

2021. szept. 28. 20:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök neki, jobbulást!
2021. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!