Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom lehetett? Jó lenne...

Mi bajom lehetett? Jó lenne megtudni.

Figyelt kérdés

Tegnap fél 4 körül elkezdett fájni a gyomrom, mintha sok lenne a savam. Nem volt ilyen gyakran, de azért történt már párszor.

Fél órával később már sírva fetrengtem az ágyon, annyira fájt a gyomrom. Olyan volt, mintha annyira tele lenne, hogy szét akarna durranni (amúgy nem ettem sokat). Nyomott, feszített..

Vettem be Rennie-t, nem segített, majd 2 órával később hánytam, ami nálam nagyon nagy szó, 10 éve nem hánytam!


Az ügyeleten kaptam injekciót, azóta jól vagyok. Nem tudták megmondani, hogy mi lehetett ez...


Valaki van itt esetleg, akinek volt ilyenje?


2012. dec. 30. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy annyira fájt, hogy nem tudtam feküdni, megmozdulni is alig, néha pedig elsötétült minden, nem tudtam magamról
2012. dec. 30. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet vakbél is.
2012. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megtapogatott a doki, csak a gyomromnál fájt
2012. dec. 30. 16:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha a doki nem tudta megmondani, itt is csak tippek jöhetnek. Szokott ilyen tünetet okozni egy elakadt epekő. Hasnyálmirigy-gyulladás is lehet, de ezt laborral lehet kiszűrni. Görcsoldót kaphattál. Gondolom az ügyelet nem foglalkozott vérvétellel, laborral. Ha ismételten elkap, epénél ez egyre sűrűbben jelentkezik, ha olyan ételt eszel, ami kiváltja a rohamot, akkor úgyis kivizsgáltatod magad.
2012. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Algopirint, no-spát meg hányáscsillapító volt az injekcióban.

Hát remélem nem lesz több, mert tényleg nagyon fájt, pedig jól tűröm...

2012. dec. 30. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!