Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma több mint 20 órát aludtam....

Ma több mint 20 órát aludtam. Mitől lehetett? Nagyon meg vagyok ijedve hogy valami bajom van.16L

Figyelt kérdés
2017. máj. 20. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Most először van ilyen, vagy gyakran? Aludtál rendesen hétköznapokon vagy egyáltalán nem pihented ki magad? Mit csináltál előtte? Vagy csak úgy random eddig aludtál magadtól? Velem akkor van az, hogy 12+ órákat alszok, ha előtte napokig szinte megállás nélkül intenzíven tanulok.
2017. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt velem semmi hasonló. Előző este nem nagyon tudtam aludni de ne is voltam fáradt másnap. Aztán délután 3-kor elaludtam mert hirtelen elálmosodtam és másnap délelőtt ébredtem.
2017. máj. 20. 20:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valószínűleg ez az oka. Én is aludtam már délutántól másnap délig, annyivel, hogy este tízkor a nappaliból átfeküdtem a saját ágyamba és folytattam az alvást. :D Szerintem ez az egy ilyen alkalom nem utal semmi másra, csak arra, hogy nem aludtad ki magad előző éjszaka, de ha folyamatosan ez történik, akkor érdemes lenne utánajárni.
2017. máj. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben. Ez megnyugtató. Köszönöm.
2017. máj. 20. 20:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Időnként ez belefér.

Én akkor jártam így amikor 3 napon át dolgoztam 12 órás műszakba mert nagyon sürgős meló volt és kevesen voltunk rá, meg sok is volt a meló. 3 napot nyomtam le állandó nappal és aludni sem nagyon tudtam mert elég stresszes időszak volt. Aztán hab volt a tortán amikor hétvégére is berendeltek minket úgy hogy pénteken 14 órakor abbahagytuk és szombaton 14 órakor kezdtük így megvolt a 24 órás pihenő, majd vasárnap reggel 6 órától kezdtük és 12 órakor abbahagytuk, majd hétfőn pedig 8-20óráig kellett bent lennünk elég hülye beosztásban voltunk, és ettől annyira kikészültem amikor végeztünk hogy kaptunk ajándékba egy pihenőnapot ami arról szólt hogy előtte való nap este 8 órakor már aludtam és másnap délután 3 kor ébredtem fel úgy hogy csak egyszer ébredtem fel wc-re menés miatt, és utána úgy aludtam mint akit agyoncsaptak. Anyámék majdnem mentőt hívtak, akkor még velük laktam, mert azt hitték hogy bajom van.

2017. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
És ha csak megállt az óra ?
2017. máj. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!