Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Túlevéssel küzdök, 15-től...

Peter700 kérdése:

Túlevéssel küzdök, 15-től 15:45-ig összeettem egy csomó mindent császármorzsától kezdve a sonkáig. Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Lementem többször, legutóbb 1 órára sétálni, a hasam bal oldala még mindig nagyon fel van puffadva. Hányingerem volt, ittam sok vizet, amitől hánytam is, majd vártam félórákat és kortyonként ittam csak meleg teát, de úgy is kijött. 21:40-kor ettem Acido-GIT savcsökkentőt. Lehet ihattam volna még többet kortyonként.

2021. szept. 29. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló esetekben a Neurosan szokott segíteni.
2021. szept. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Miért zabáltál annyit?


Mit akarsz leplezni, elpalástolni a konyhamalacsággal?

2021. szept. 30. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudja átforgatni a nagy mennyiséget a gyomor és nem tudja megemészteni. Ha vizet iszol rá csak higítod az gyomorsavat, amitől gyengébb lesz az emésztés. Extrém esetektől eltekintve hagyni kell hadd emésszen a gyomor és csak étkezés után min 1 órával inni vizet, de akkor sem sokat.


Nagyobb mennyiségü vizet éhgyomorra érdemes csak inni és utána nem enni szintén 1/2-1 óráig.

Legközelebb figyelj a mennyiségekre, meg lehetőleg ne összevissza mindent, mert sajnos így akár 3-4 órát is emészt a gyomor, ami sok energiát vesz igénybe.

2021. szept. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot, mostmàr odafigyelek!
2021. szept. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!