Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan fáradt vagyok. Mi...

Állandóan fáradt vagyok. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Munkában bambulok.. pár napja észrevettem hogy már nem érdekel az se ha nem megy. Otthon is. Csak aludni és feküdni van kedvem. Egesz nap el tudnék lenni úgy hogy ki se kelek az ágyból csak pisilni meg vizet inni. Semmihez nincs kedvem. Észreveszem sokszor azt hogy valaki beszél hozzám és fel se fogom mit mond mert valahol “máshol járok” sajnos ez nagyon gyakori. (Nem használok semmilyen szert, nagyon ritkán inni szoktam de mostmar azt se fogok, ennyi)

Gyakran fázok és a körmeim becsíkosodtak.

Mi lehet velem?

Most is ez van :(

25/n

Szilvi



2021. okt. 2. 22:20
 1/9 A kérdező kommentje:
10-12 órákat alszok de utána ugy ébredek mint akit fejbe vágtak. Ugyanúgy álmos vagyok
2021. okt. 2. 22:22
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Csak nekem nem csíkosodtak be a körmeim. Szerintem életuntság, fásultság lehet, belefáradtál az életedbe, nincs motiváció, amitől éreznéd, hogy lenne értelme az életednek.
2021. okt. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Normálisan eszel??

Szerintem menj el orvoshoz!

2021. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos túl normálisan is
2021. okt. 2. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyan ez van... 19L
2021. okt. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%

Vitaminhiány... a körmöd jelzi.


Kicsit mozogni kéne.. az termeli a dopamint és nem lennél így befordulva.

2021. okt. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy van ennyi időd, hogy 10-12 órákat aludj? Évek óta nem alszom 6-7 óránál többet, van amikor csak ötöt. Hogy létezik az, hogy valakinek ENNYI szabadideje van? Talán fáraszd le magad, lehet mindig túlalszod magad és az a baj.
2021. okt. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
6: rengeteg féle kapszulás vitamint eszek
2021. okt. 3. 00:55
 9/9 anonim ***** válasza:
22%
5G. Esetleg gyulladás van a szervezetedben.
2021. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!