Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pitvarfibrillacio vagy MPS?

Pitvarfibrillacio vagy MPS?

Figyelt kérdés

Van mps-em eddug panaszmentes voltam. Tegnap este illetve ma, nsgyon durva szivdobagasom van, 10mp, kb, remeg, dobog ezerrel, aludni sem tudok tole. Mellkasom nem faj, de felorankent csinalja. Eddig ha felultem elmult, most nem. Ma ittam palinkat,meg 3 kv-t.

De pl tegnap nem....

1nhete voltam szivultrahangon.

Mos illetve pitvari septum aneurizma,de elvileg azzal nem kell foglalkozzak. Mi a frabc ez? Egyedul vagyok, es ku.va ijeszto


2021. okt. 6. 02:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha mely levegot veszek, fajnak a vallaim
2021. okt. 6. 02:38
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem kell pálinkát és kávét inni, az 100% hogy nem tesz jót neki, bármi is van.
2021. okt. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sokat segítettek, kösz
2021. okt. 6. 03:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, nem vagyunk orvosok (illetve úgy gondolom hogy a hozzászólók nem azok) és nem is kardiológus szakemberek. :(

Szerintem háziorvost és kardiológust kérdezz meg.

2021. okt. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért mondta az orvos hogy nem kell foglalkoznod vele mert úgy látta.A betegség ami alapból van nálad az okozhat rövid pitvarremegéseket, amik elvileg ártalmatlanok, de van rá gyógyszer ha nagyon zavar..átmenetileg nyugtató teákkal is csökkenthető de KV-val semmiképp..sőz az még fokozza
2021. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha rosszul vagy menj be a sürgősségire.
2021. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Voltam 1 hete sziv UH-n, ott oke volt minden ezeken kivul

Ket het mulva 24 oras ekg🙂 azt mondta, lehet exztra, kamarai, vagy pitvari. De na is ereztem. 2 kavet ittam reggel, ma vettem koffenmentest. Meglatjuk

2021. okt. 6. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!