Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Pitvarfibrillaciora gyogyszert...

Pitvarfibrillaciora gyogyszert szedek megsincs rendben a dolog mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Üdv. Pitvarfibrillaciora kaptam ritminormot es verhigitot. Eleg sokszor 2 ütem egy kihagyas. Idegeim se jok altatot szedek. Benzosat lendirmint. Eszrevettem hogy ennel több a tünet. Most irtak fel stilnoxot kicsit jobb. Lehet a stressz okozza. Haziorvos:" front van szedje a gyogyszerket" Neha pananginnal kiegeszitem a gyogyszereket. Kardiologus mondta " 2 eret kell elegetni" covidba nem nagyon fogadnak. Ha a gyogyszert rendesen szedem lehet bajom? Munkahelyről is most küldenek el. Ideg van bőven.
2021. ápr. 9. 21:53
 2/3 A kérdező kommentje:

aritmia , majd ra egy orara a gyogyszerek utan

[link]

2021. ápr. 9. 23:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb ha az országos kardiológiai kórházba mész nem érdemes máshova. Budapest 9. Kér. Haller utca. Anyám is így volt végül egy kis rutin műtét pacemaker. Nem lehet utolérni olyan gyors lett tőle. Azt mondták neki, jó most kidobjuk ezeket mérgeket mondta orvosa a régi hyogyszerekre. És ezeket szedje be. feleméretűek voltak. Volt másik kórházba az olcsó gyógyszert adtak neki ami nem használt, de a drága jó minőségűt úgy kellett a fiokbol kikunyerálni.ja azt hittem ez maguknak túl drága. Mondta.
2021. ápr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!