Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Minden étkezés után puffadok,...

Minden étkezés után puffadok, s a "normálisnál" jóval szelesebb vagyok, de nem vagyok allergiás tudtommal. Mi lehet az oka,s milyen gyógyszer segítene?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok, egészséges.


Cirka másfél éve viszont valami megváltozott. Minden egyes étkezést követően hasfájás gyötör, puffadok, szélgörcsöm van.


Amellett, hogy nagyon kellemetlen, olyan fájdalmas is, hogy időnként összegörnyedek.


Nem eszem pedig (mindig) puffasztó ételeket, szénsavas üdítőket egyáltalán nem iszom, azonban e-cigarettázom...


Normális ez az állapot? Ugye nem normális...? De mi lehet szerintetek a hátterében?


Emésztési problémáim nincsenek.


Tudnátok valamilyen hatásos gyógyszert, pirulát, akár teát ajánlani a mindennapokra?


Köszönöm szépen ha elolvastad.



2021. okt. 10. 01:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj.sok oka lehet.itt nemlehet kideriteni
2021. okt. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Étel allergia/intolerancia bármikor kialakulhat. Érdemes lenne elmenned gasztroenterológiára.
2021. okt. 10. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!