Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha a Rivotril elméletileg és...

Ha a Rivotril elméletileg és gyakorlatilag is nyugtató hatású, akkor a "hatása alatt" miért vagyok képes olyan mértékben dühbe gurulni, néha a legkisebb apróságon is, hogy azt már én sem tartom normálisnak?

Figyelt kérdés

Azt nem tudnám megmondani, hogy a bevételtő számítva pontosan mikor kezd el hatni és meddig tart ez a hatás.

0.5 mg.



2014. jún. 1. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki paradox reakciót ad rá. Nem gyakori, de előfordul.
2014. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt: az első válaszadó jól leírta.


Másrészt: azért, mert a nyugtató a felszíni állapotodat nyugtatja meg, de közben a felszínre kerülhet a mélyből olyan állapot, érzület, amit eddig nagyon erősen elfojtottál.

2014. jún. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én deperszonalizációban szenvedek, szerencsére csak rohamokban, de pánikrohammal együtt jön mindig... az erős nyugtatóknak hasonló a hatásuk, mintha a deperszonalizációs rohamom jönne, ezért instant pánikrohammal reagálok rá...

nem mindig nyugtat az a nyugtató :D

2014. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Mert idegbeteg vagy.
2014. jún. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Az utolsónak lehet igaza. :)


Viccet félre téve TB-re mehet agytúrkász?

Nem bolondok háza, csak amiket a filmeken látni: beszélgetés meg miegymás?

2014. jún. 9. 23:00
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld és egy köszi.
2014. jún. 9. 23:01
 7/11 anonim ***** válasza:
0,5 nagyon gyenge. Lehet nem elég a problémádra. Mikor nem szeded nem vagy ideges?
2014. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Amiről beszélek az nem idegesség, hanem egyik pillanatról a másokra kirobbanó "düh bomba".


Most nagyon hosszú lenne leírni a tapasztalatokat arról, hogy milyen a gyógyszer szedése, hatása alatt lenni és milyen ha nem szedem.

Kedvem sincs hozzá.


Csak ez a paradox reakció érdekel.

2014. júl. 12. 14:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Azert kerdeztem mert valoszinu ha nem szedned meg erosebb lenne az a duhkitores ahogy te mondod. Tudom milyen az en is ebben vagyok.


Az is igaz hogy a nyugtatok van akinel ellentetesen hatnak. Mas gyogyszerrel probalkoztal? Csak ez valt ki ilyen reakciot vagy mas is?

2014. júl. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Amikor nem szedem, akkor is stresszes vagyok, ez nálam egy alaplét, de ilyen formán ilyen fajta pitiáner dolgok miatt ennyire nem szoktam robbanni.
2014. júl. 14. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!