Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meg is halhattam volna?

Meg is halhattam volna?

Figyelt kérdés
A buszon nagyon meleg volt és sokan voltak. Az út 25 perc volt kb, és végig álltam. Fűtötték a buszt, egy idő után már nagyon meleg volt és nem bírtam az állást. Elkezdtem izzadni, szédülni, sípolt a fülem és konkrétan semmit nem láttam, elsötétült minden nagyon durva volt. Azthittem meghalok. Majd pár másodpercen múlt hogy elájulok mert épp leszálltam de miközben leszálltam tapogatnom kellett az ajtót hogy merre van mint egy vak, plusz forgott velem a világ, semmit nem láttam. Iszonyat volt. Lehet hogy meg is haltam volna ott helyben ha nem kapok friss levegőt leszállásnál?

2021. okt. 11. 09:35
 1/10 anonim ***** válasza:
98%

Azért a haláltól messze voltàl.

Ilyenkor azonnal ülj le, vagy azonnal kérj ülőhelyet, mert eséskor sokkal jobban megsérülhetsz, mint a pillanatnyi ájulástól.

2021. okt. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valoszinu hogy meghaltal volna, azonban valoszinuleg elajultal volna.
2021. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Nem, egyszerüen csak pánikrohamot generáltál, ami kellemetlen, de nem veszélyes.
2021. okt. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Oxigénhiány / vércukrod leesett...


Haltak már meg kevesebbtől is szóval nincs jó válasz a kérdésre...

Egy ami biztos:

Nem ezt a szolgáltatást kellene kapnod a jegy/bérlet áráért.


Önkormányzatnál panaszt kell tenni!


Sürítsék a járatot!

2021. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
3 Nem feltétlenül pánikroham volt, más is lehetett. De tény, hogy egy pánikrohamnak nagyon sok formálya, tünete van. Van ami 100x durvább, és sokkal nagyobb halálfélelmet okoz, és van olyan, ami épp csak diszkomfort érzést okoz, ami kellemetlen.
2021. okt. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Meleg volt,nem volt oxigén plusz álltál is. Ez gyakran vezet rosszulléthez sajnos. Hirtelen a vérnyomásod leesik pl
2021. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Dehogy.
2021. okt. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pánikroham. Leesett a vérnyomásod az állástól, plusz meleged is volt, meg tán kicsit bele is lovaltad magad.
2021. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%

Leesett a vérnyomásod a melegtől és az egyhelyben állástól.


Én például eddig 12 éves korom óta mindig rosszul lettem kb 20 perc után, ha állni kellett, mint a cövek. Ha már lehetett mozogni, pl diákmunkán, akkor nem.



Amúgy egy buszon nagyon elhasználódik a levegő. Én személyesen nem bánnám, ha minden tömegközlekedési eszközön lenne szellőzés, mert hamar rossz lesz a levegő, nyilván senki se hal meg, de fejfájást, nyűgösséget, fáradtságot, rosszullétet okozhat plusz minden fertőzés könnyen terjed. Illetve eléggé fullasztó a rossz levegő.

Továbbá az ember ideális esetben felöltözik úgy, hogy kint se fázzon. Helyi járatokon nulla fok felett én nem fűtenék. Szerintem zsúfoltság esetén helyközin is meggondolandó.

2021. okt. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!