Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos fóbiám van? Meg is...

Súlyos fóbiám van? Meg is halhattam volna?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt egy pókot láttam a fürdőben, és beszaladt a szekrény mögé, nem sokra emlékszem, csak arra hogy elszédültem, nekiestem a zuhanykabinnak. Pár mp után láttam hogy az egyik üveget kivittem belőle, és pár óra múlva fájt a lábam, vállam, elég csúnyán megzúztam. A pók nem került elő, 5 napja nem alszok, csak elbóbiskolok néha. Mit tegyek, nem bírom tovább, sokat sírok, olyankor kapkodom a levegőt, dagad a torkom.
2014. júl. 22. 00:49
 1/6 anonim válasza:

Szerintem igen, ez súlyosnak számít. Egy póktól parázol ennyire?

Az hogy meghalhattál volna azt mire érted? Ha úgy esel el akár az is lehetett volna de azért ettől szerintem ne fél nincs egy férfi a háznál aki kivágná a lakásból a pókot?

Gondolj arra,lehet hogy már rég kiment.

2014. júl. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, úgy értem hogy az esés miatt egy pár módon meghalhattam volna. A szekrényt nem lehet kiszedni a helyéről, és azóta sincs meg a pók, ki tudja hol van a lakásban :-( Nagyon kész vagyok, rosszul vagyok, nagyon szeretnék aludni de nem merek!
2014. júl. 22. 01:16
 3/6 anonim válasza:
35%
Egy kurvä póktól félsz enyire hány éves vagy 8 ?
2014. júl. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általában a pszihés betegségek okoznak olyan dolgokat, amiktől az ember nyolc éves módjára viselkedik. Azért is mondjuk betegségnek, mert nem normális. Ha az volna, akkor nem volna betegség. Ne szégyelld egy percig sem kérdező, mert az önvádaskodás az, ami a legjobban lelassítja a gyógyulást. Súlyos fóbiád van, igen, és mielőbb el kell vele menned egy szakemberhez, ha nyugodt életet akarsz élni.
2014. júl. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenhol azt olvasom, hogy ezeken a terápiákon szembesítenek a félelmeddel, vagyis gondolom ebben az esetekben pókokat kell megfogni, stb. Na most részemről ez kizárt dolog. És nem azért, mert nem vagyok együttműködő, hanem mert ismerem a reakciókat.
2014. júl. 22. 01:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Előszöz nézz meg egy előadást a fóbia kezeléséről, ne az elképzelésed szerint ítélj.

https://www.youtube.com/watch?v=mS8Stv7G9qU

2014. júl. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!