Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Történt veled már csoda?...

Történt veled már csoda? Amikor akár meg is halhattál volna, mégis szerencséd volt?

Figyelt kérdés
2016. márc. 27. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Elcsuztam motorral és a vasbeton mellett csúsztam el. KB pár centire. Így csak a lábam törött el, nem a nyakam.
2016. márc. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Műszaki hiba autóval. Teljesen irányíthatatlanná vált a hiba miatt a kocsi nagy sebességnél, az út mellett pedig fák voltak. Csak a szerencsén múlott, hogy az úton maradt.
2016. márc. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csoda nem, csak szerencsém volt. Kb 30 kilométeres sebességnél ugrottam le vonatról. Hanyat vágtam magam és a cipőm beakadt. Így pár métert húzott. Át is villant az agyamon, itt a vég. Végül elszakadt a cipő és jó véres háttal megúsztam.
2016. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szabályosan haladtunk az uton ,és a velünk ellenkező sávban jövő kocsinak kipattant a hátsó kereke.Egyenesen felenk jött már majdnem betorte a szélvédőt ,de megpattant a gumi egy buckában és az árokba zuhant.Nem tudom mi lett volna ha nem így történik.
2016. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyre nagyon emlékszem. 12 éves kislány voltam és az elsőáldozásom után elütött egy autó. Átment rajtam, de egy kerék se ért hozzám és mivel elég vékonyka voltam, ezért néhány horzsolással megúsztam. Felkeltem aztán hazamentem aludni. Persze pityeregtem kicsit, de nem lett semmi bajom.
2016. márc. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Majdnem elütött egy busz...
2016. márc. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Elütött az autó, kétszer.Mindegyiket megúsztam néhány apró karcolással.Sőt az egyik sofőr még le is fizetett,hogy ne legyen belőle rendőrségi ügy...
2016. márc. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én elmentem egy ház alatt és akár meg is történhetett volna de mégsem esett rám a tégla. és már nem is egyszer!!
2016. márc. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor a busz majdnem elütött, az az én hibámból volt. De egyre többször tapasztalom, hiába közlekedek szabályosan, rengeteg az idióta sofőr, főleg a busz-és személyautó vezetők.
2016. márc. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!