Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kialvatlanságtól nem érzitek...

A kialvatlanságtól nem érzitek magatokat "öregebbnek"?

Figyelt kérdés
Egy éves elmúlt a babám, de minden reggel olyan nyúzott az arcom, a szám melletti két "ránc" elmélyült, a szemem karikás... Legalább 5 évvel idősebbnek érzem magam, mint valójában. Keveset alszom, mert sokat ébredünk :(
2009. dec. 25. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Az én babám este 8-tól (10 körül még eszik) reggel 8-ig alszik, én meg éjjel 1-ig olvasok, vagy tanulgatok ezt-azt, ezért vagyok fáradt, de olyankor van nyugi :) A szemem karikás, és pirosas-lilás (volt már, aki megkérdezte, hogy milyen szemfestéket használok (!!!), mert ha nem alszok min. 10 órát, akkor ilyen. Régen fél napokat átaludtam.... :)Én is öregebbnek érzem magam "arcilag" .
2009. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
Rajtam 6 hónap alatt lettek ráncok! Vettem is egy jó arckrémet. Én még plusz csont-börre fogytam. Semmi idöm nencs magamra. Nekem éjjel van,hogy 2 óránként kel a babám.
2009. dec. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

15 hónapos. 4 hónapos kora óta óránként ébred. Én vénültem már vagy 10 évet, nyúzott és fáradt vagyok.

Utálom magam látni fényképeken, pedig régen szerettem :(

2009. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%
Az első gyerekkel leányálom volt, éjjel aludtunk kicsi korától. A kicsi 1 éves, de még egyszer sem aludtuk végig az éjjelt. Most, hogy fogzik, még rosszabb. Időm magamra egyáltalán nincs. Öregebbnek nem érzem magam, csak egyszerűen fáradt vagyok.
2009. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Nekem 11 hónapos lesz a kislányom,de még 1 éjszakát sem aludt végig.Napközben még 3x alszik,de nem túl sokat.Ezelőtt én is nagyon nagy alvó voltam.Sajnos elég beteges is.Emiatt nekem a lelkem is kivan és néha 100 évesnek érzem magam.De remélem a betegségeket kinőjükés lassan aludni is megtanul.Akkor én is kipihentebb leszek,több időt tudok magamra fordítani,a lelkem is megnyukszik és kevésbé leszek gyűrött.

2009. dec. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok. Akkor nem vagyok egyedül. Enyém is nagyon rossz alvó, amúgy semmilyen téren nincs vele gond, mosolygós, vidám, kiegyensúlyozott, jó étvágyú, jó súlyú... De... 1 éve (a terhesség végét már nem is számolom) nem aludtam egybe 2-3 óránál többet. Nem tudom mikor tudok végre egy éjszakát átaludni, de érzem, hogy akkor frissebb és jobbkedvű lennék reggelente.


Boldog Ünnepet Mindenkinek!

2009. dec. 25. 13:49
 7/12 A kérdező kommentje:
13:06-os, mi a gond a kicsivel?
2009. dec. 25. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ekcémával született,és kishörgőszűkülete van,amit állítólag ki fog nőni.Emiatt elég sokat beteg,de remélem a következő évünk már nyugisabb lesz minden szempontból.

Boldog karácsonyt neked.Szia.

2009. dec. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia, még szerencse, h nem tettem fel a kérdésem, hanem körülnéztem most a kérdések között.

Az én kérdésem az lett volna, hogy van-e olyan anyuka, akinek egy éves múlt a babája, de még egy éjszakát sem aludt(ak) végig.

Mert mi is ilyenek vagyunk.

Én úgy érzem magam mint egy kivénhedt kripli. Szemem alatt karikák, derekam leszakad, és hiába próbálok "figyelni" magamra, egyszerűen nem érzem magam nőnek. Én már nagyon elfáradtam, de úgy látom, van akinek 15 hósan sem alussza végig a babája az éjszakát.

Mást nem tudok mondani, csak hogy kitartás lányok, egyszer majdcsak pihenünk!

Boldog Karit mindenkinek!

2009. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
16:06-os, mielőbb nőjétek ki ezeket a gondokat!! És Boldog Ünnepeket Nektek is! :)
2009. dec. 25. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!