Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mtől érzem ezt a fájdalmat?

Mtől érzem ezt a fájdalmat?

Figyelt kérdés

Egy pár napja kezdődött ez a fájdalom.

Miközben eszem a bal mellem alatt picit jobbra fáj "ott". Főleg mikor nyelem le az ételt, és oda ér a kaja. Aztán mikor iszok vizet evés után elmúlik.

Milyen "szerv" van ott? Vagy mitől fájhat?


2010. szept. 2. 15:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Nasgyon ritkán fáj még mikor nem kajálok, de ez ritka, és mintha kicsit arrébb blra fájna vagy nem tudom.
2010. szept. 2. 16:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez azért van, mert nem rágod meg jól az ételt...velem is előfordult már, hogy egy falatot nem jól rágtam meg és fájt, mikor nyeltem le mindaddig, amíg a gyomromba nem ért...ha nem lesz jobb, egy megoldás van, fordulj orvoshoz!
2010. szept. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ami azt illeti lehet, mert a viztől meg ha kissebbet eszem nem fáj annyira. De amugy is túl gyorsan eszem, kösz a választ, de zert jöhet még.
2010. szept. 2. 18:38
 4/7 A kérdező kommentje:

Elirtam,

De azért jöhet még.

2010. szept. 2. 18:39
 5/7 Ájhevnó ***** válasza:

GERD is lehet. A lényege, hogy amikor lenyeled a kaját a gyomorlötty visszafolyhat a nyelőcsövedbe, attól az égető érzés.

Jó ha figyelsz rá, különdben könnyen a gyomorfekély a következő. Megfelelő étkezés, nem rohanva bekapni a kaját, és nyugodtabb életvitel.

2010. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nekem nem ég, utána olvastam és nem illenek rám a tünetek.
2010. szept. 4. 14:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Amugy kösz a választ.
2010. szept. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!