Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alig 30 évesen teljesen...

Alig 30 évesen teljesen kiegettnek érzem magam nap mint nap, nulla energiával, semmit érő élettel, rengeteg defekttel.. Ki lehet még ebből a helyzetből jönni és újra jól érezni magam valahogy?

Figyelt kérdés

29 éves nő vagyok. Mostanra teljesen megkeseredett lettem, soha semmihez nincs kedvem, majdnem minden nap fáj a fejem, el járok dolgozni majd aztán alszok délután is, este nehezebben, éjjel felebredek

Így telnek a napok. Kapcsolatom még soha nem volt, egyszer voltam férfival de az se volt egy jó élmény, azóta se érdekel a dolog. Voltak régebben is pszichikai problémáim, szorongás, nehezen beilleszkedes az iskolába stb. Önbizalom hiány azóta is megvan. Szüleimmel mindig jó volt a kapcsolatom de mivel egyedüli gyerek vagyok, kissé atestek sokszor a ló túlsó oldalára, mert túl sokat foglalkoztak velem és nézték minden lépésem, mai napig megszolnak ha valami olyat teszek ami szerintük nem helyes. Már 1 éve egyedül élek, s nem hiszik el hogy én így érzem jól magam. Híztam is azóta 3 kilót amire sose volt példa azelőtt mert évek óta egy súlyban mozogtam. Állandóan piszkalnak hogy mikor lesz már valakim, miközbe én egyedül érzem jól magam. Nem fogadják el a tényt hogy én sosem szeretnék gyereket mert nem tartom magam arra alkalmasnak, rettegek a hányás gondolatától is, magamról is fáradt vagyok gondoskodni stb. Nem lennék jó anya, nem szeretem a gyerekeket. És azt mondták emiatt hogy majd elkezdenek lassacskán másképp állni hozzám és nem fognak támogatni. Sajnos ennek ellenére se tudom és akarom máshogy élni az életem mint ahogy nekem jó. Persze ritkán van hogy az egyedül lét sem jó, amikor túl sokat gondolkodok rossz dolgoknon vagy az idegessgtol ramjon a hányinger. Az el alvással sok bajom van, Frontint szedek rendszeresen mert úgy ellazit testileg lelkileg amit semmi mással nem tudok elérni. Még a fejfajast is az mulasztja el, és ha tuleszem magam és ha ramjon a hányinger, ezt beveszem és megnyugszok, sőt még meg is éhezek utána. Vannak barátaim és időnként szoktunk találkozni, de egy idő után már várom hogy haza menjek és újra egyedül lehessek, imádom a csendet nyugalmat, pihenni. Élni kéne de képtelen vagyok közel engedni magamhoz embereket, ismerkedni is fáradt vagyok és nem is igazán akarom. Egyszer találkoztam egy sráccal de előtte annyi frontint bevettem mert olyan ideges voltam, nem hianyzik nekem a stressz, amikor volt valaki a képbe mindig inkább lefogytam minthogy meghizzak, el se tudom képzelni hogy tudnak mások pasi mellett hízni, én találkozás előtt is tiszta ideg vagyok. Ezért is hanyagolom inkább az egészet. Még ha a szüleim meg is fognak haragudni rám idővel. Egyszerűen nem megy semmi nekem és nincs semmihez energiám hiába szedek vitamint. Kóros, évek óta tartó orrdugulasban is szenvedek, orrspray nélkül se bírok ki 3 óránál többet. Egy elcseszett ember vagyok aki túl hamar kiegett és nem lát semmi boldogságot és értelmet az életben. Mégse tudnék együtt élni senkivel úgy érzem.


2021. okt. 18. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Nincs semmi baj veled, hidd el. Sajnos ma sokan lesznek hasonlóan depresszívek mert minden média és a társadalom azt súlykolja ha más vagy mint ha átlag, ha nem felelsz meg a társadalmi elvárásoknak akkor semmit nem érsz. Külön szomorú hogy a szüleid is így állnak hozzád.
2021. okt. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt még kihagytam, hogy összefoglalva, általában jól érzem magam egyedül, de néha ramjon ez a borzalmas hányinger, de ilyenkor kifejezetten jó ha egyedül vagyok mert el se tudnám viselni ha egy srác azt végig nézne hogy milyen szarul vagyok netán hányok, olyankor inkább még magam elől is legszívesebben elbujnék.
2021. okt. 18. 14:05
 3/7 A kérdező kommentje:
A szüleim egyrészt már unokat akarnának, másrészt attól rettegnek hogy mi lesz velem ha ők nem lesznek, hogy gondoljak arra hogy rólam ki fog majd öreg koromban gondoskodni.. Rohadtul nem fog érdekelni...
2021. okt. 18. 14:06
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Éld úgy az életed ahogy neked jó, és ne hagyd hogy bárki beleszóljon. És ne akarj semmi elvárásnak megfelelni.
2021. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Mindenkivel gondok vannak. Gusztustalan ez a világ.


A szülőket valahogy vissza kellene fogni, mert szerintem ez már terror. Rosszullétbe, hányásba kergetnek, ez egyáltalán nincs jól.

Nem tudom hogy van-e házi állatuk, ha nincs sürgősen szerezzenek be.


Az lenne a javaslatom hogy, ha lehetséges ne használj tablettákat, "gyógy"-szereket, ezt a frontint, meg hasonlókat. Próbálj a természetes, egészséges ételekhez, életmódhoz fordulni. Próbáld meg, megadni szervezeted számára a napi szükséges ásványi, és vitamin szükségletet, nem tablettákkal, készítményekkel. Ja hát igen le is írod hogy vitaminokat szedsz (gondolom tabletták), ezek korhadt létrák, röviden.


Ha jól vettem ki a szavaidból önértékelési problémáid vannak, félsz hogy kövér leszel, és nem tetszel majd. Pedig eléggé divat lett a plus size, meg hasonlók. Én magam is szeretem a kövér nőket is.


A napközbeni alvással felborulnak a dolgok, ezért is lehetsz még rosszul, de kegyetlenül, szédülsz és hánysz, nem csoda. Aztán este meg már nem tudsz aludni.


Orrdugulás nem tudom mitől lehet. Talán a Magyarországon divat ablak nélküli fürdőszobától, a penésztől. Esetleg valami bűztől, amit lehet te magad nem érzel, de a nyálkahártyádban még is fertőzést okoz. Magyarországon divat volt panel házakat a Feng Shui szerinti pozíciókban felhúzni. Ez azt takarja hogy olyan szobában vagy, ahová összpontosulnak a bűzök, szagok, így hamar tönkre teszi az egészségedet. Esetleg próbálj az ellenkező irányban lévő szobában berendezkedni. De a vitamin hiány, a tabletták is közrejátszhatnak

az orrdugulásodban. Esetleg a smink, hajfesték, hajlakk, egyéb vegyszerek. Továbbá a papírzsebkendőnek eladott gyilkos fátylak, amik át vannak itatva mindenféle "illatos" bűzzel, vegyszerrel. Dezodorok, tusfürdők, mosogatószerek is súlyos irritációkat okoznak, ennek ellenére senki el sem olvassa, mit használ.


Én is közzétettem a problémáimat ezen az oldalon, ha látnád, szerintem egyből nem is éreznéd hogy bármi problémád lenne, annyira szerencsétlen vagyok.

2021. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Joell ***** válasza:
Ez a koronavirus miatt van! Xd
2021. dec. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Kedves Kerdezo! Hogy vagy azota? Tortent valtozas?
2022. júl. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!