Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagy boldog nap, mint...

Miért vagy boldog nap, mint nap? Miért gondolod úgy, hogy szeretsz élni és van értelme élned?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Tessék?
2021. aug. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
Gyerekkoromtól vannak házi kedvenceim, mai napig foglalkozok velük, továbbá imádok motorozni, szeretem a sebességet, és a szabadságot :) Az éltet hogy ráülhetek, beindíthatom, és kezdődik az őrület, télen úgy bírom ki hogy állandóan tisztítom, ápolom, szezonra kosz nem lehet rajta.
2021. aug. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ezt 2 kérdésnek értelmezem. Alapból van egy ösztön hogy életben maradjunk. Akkor is ha valami baj történik. Tehát az higy van-e értelme élnem az nem akarom túlelemezni.

A másik kérdésedre az olyan dolgok mint a szeretteim, hobbi, olyan munka amit szeretek stb. ezek a boldogsághoz kellenek, hogy szeressem is az életet. De alapból a tulelő ösztön majdnem mindenkiben menne van akkor is ha nem vagyunk boldogok.

2021. aug. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Gáspár Keve Balázs ***** válasza:
Nekem ilyen egyszerű: Mert tudom, hogy az élet sz@r, és azt hogy soha nem lesz sz@rabb, csak jobb. Így könnyű a boldogság, felkelni minden nap. Ugyanakkor azt is tudom, hogy az hogy mit érzek éppen, az attól függ mennyire figyelek oda rá, vagyis az hogy épp nem azt érzem amit szeretnék, nem azt jelenti, hogy nincs meg az érzés, hanem hogy nem figyelek eléggé. Tudni hogy ott van akkor is ha nem érzékelem éppen, eléggé megnyugtató.
2021. aug. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!