Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Régotta járok buszal és...

Régotta járok buszal és hányingerem szokot lenni rajta már különbözö orvosi vizgálatokon is voltam emiatt de nem tudnak rajtam segiteni muszály vagyok buszal járni nap mint nap mit tegyek?

Figyelt kérdés
Régotta járok buszal és hányingerem szokot lenni rajta már különbözö orvosi vizgálatokon is voltam emiatt de nem tudnak rajtam segiteni muszály vagyok buszal járni nap mint nap mit tegyek?
2011. jún. 2. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a bajom igaz nekem már nem kell busszal járni,de annyit tudok hogy van akupunkturás kezelés is amivel helyrehozható a dololg a doki mondta.
2011. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Silber ***** válasza:
Sokan ilyenkor Dedalont vesznek be. Szerezz be, állítólag jót tesz ilyenkor.
2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 yuda ***** válasza:
Fiatalabb koromig jobban megéreztem én is- de mai napig ha tehetem vonattal járok inkább- bár már sokkal tűrhetőbb.Dedalon segíthet végülis. Ismered?
2011. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2011. jún. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is ez volt kisebb koromban és én is amikor tehetem, akkor csak a sínes eszközökhöz folyamodok mint pl. villamos, vonat, metro. Ha kell még kerülök is :D A buszban mindig az az érzésem, hogy elfogy a levegő. Régebben hányás megelőzési gyógyszert kaptam nagy utakon. Szerencsére ma már nem kell ilyen, kibirom az utakat :)
2011. jún. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ne deadalont mert az elaltat, betasercet irass fel, az jobb is erre, és nem is álmosít
2011. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!