Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fájdalomcsillapító nélkül is...

Fájdalomcsillapító nélkül is elmúlik a fejfájásod?

Figyelt kérdés

Lehet én működöm rosszul, de ha nem veszek be gyógyszert, az egyszerű fejfájás átmegy ilyen görcsös szenvedésbe, aztán pedig jön a hányás, és ha ezután sem szedek be semmit, másnap is szarul vagyok. Szerencsére ritkán fáj a fejem, max nyáron szokott rosszabb lenni a melegtől. Hiába iszok meg egy ülőhelyemben egy liter vizet, hiába megyek ki a friss levegőre, hiába alszom, semmit nem ér ha nincs gyógyszer.


Ti hogy vagytok vele? Amúgy nem vagyok gyógyszerpárti, nem vagyok hozzászokva sem, gyermekkorom óta ez van.


2021. okt. 19. 09:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Egy jó hideg jegeskávé csodákra képes. 😊
2021. okt. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
58%
Változó. Van mikor igen, van mikor nem.
2021. okt. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is muszáj a gyógyszer. Nem kísérletezgetek már vele, mert tudom, hogy csak rosszabb lesz, beveszem rögtön a bogyót rá.

(Sokszor még így is kell mellé a "házi" módszer, az alvás meg a séta.)

2021. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Szintén zenész. Elsőre sosem kapok be gyógyszert, mindig azt hiszem, hogy majd a kis házi praktikáimmal megoldom, aztán átcsap migrénbe amitől nem bírok létezni és mellette hányok is. Ekkor a hétköznapi gyógyszer már nem segít, van külön a doki által felírt.


Egyébként nagyon kis százalékban, de a kávé néha segít.

2021. okt. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg kellett találni a megfelelő fájdalomcsillapítót. Ha nem nagyon muszáj, nem szedem, inkább megpróbálok aludni vagy kávézok.
2021. okt. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kávé is jó, de csak ha azzal veszem be a gyógyszert. :D
2021. okt. 19. 10:09
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak kicsit fáj, akkor nekem is elmúlhat egy kávétól. Ha nagyon fáj, akkor minél előbb be kell venni a gyógyszert, különben rosszabb lesz. Bár ennyire durva szintre nálam sosem jutott el. Talán migrénes lehetsz.
2021. okt. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
21%
Egyszer a vonaton jött rám egy hosszú úton, de nem volt nálam fájdalomcsillapító, egyre jobban fájt, kezdett hányingerem is lenni. Elkezdtem masszírozni a szemem körül és a két szemöldök közötti részt jó erősen, körkörös mozdulatokkal, kb. 20 percig, és elmúlt.
2021. okt. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
27%
Mikor hogy, de általában gyógyszert veszek be. Nem szokott nagyon fájni, de éppen elég zavaró, ha órákon keresztül fájdogál, idegesít.
2021. okt. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
27%
Egy idő után igen, de van, hogy ez 2 nap. Úgyhogy inkább veszek be gyógyszert, vagy leküldök egy energiaitalt (csak ilyenkor szoktam, fejfájás enyhítésére).
2021. okt. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!