Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történik ha beveszek hamar...

Mi történik ha beveszek hamar még egy algoflexet?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában nagyon fáj az ínyem vagy a fogsorom jobb oldalt és semmi nem segít rajta pedig fogászaton is voltam de nem találtam semmit. Ma bevettem egyet úgy fél órája de úgy érzem semmit nem hatott pedig korábban segített. Viszont 1-2 órát nem tudok lehet kivárni mert baromira kivagyok a fájdalomtól. Csak ez van itthon. Viszont nem tudom hogy teli gyomorra jobban hat vagy üresre? Mert korábban üresre vettem be. Természetesen fogorvoshoz ismét elmegyek de addig megőrülök.

2021. szept. 12. 10:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Belefér.
2021. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Vedd be. A fájdalomcsillapítás - jelen esetben - legalább annyira fontos, mint a gyógyszer használati útmutatója.
2021. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Azonnal meg kellene nyitni, mert a gyökere fáj! Arra Cataflam kellene napi 3x100mg, hogy részben enyhítse a fájdalmat. Milyen orvos látta, hogy ez nem alap, hogy gyökérkezelünk?? Attól, hogy ő nem lát rajta hibát, még a 2 fog közt lehet elérte valami gyulladás vagy összerohadtak!
2021. szept. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
csak nem tudom melyik fog a rossz mert igaz érzem hogy 1-2 letört de az íny baromira fáj egy ideje mintha az egész és ilyenkor gyulladásban van az arcom is. sztkban semmit nem segítettek
2021. szept. 12. 11:14
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Istenem.. komolyan ott tartok, hogy elvégzem a fogorvosit, hogy segíteni tudjak! Nekem ugyanez van. Letörik, berohad, majd inkább azt mondja, hogy ő nem lát semmit, csak ne kelljen vele foglalkozni..

400mg ibuprofen tartalmú algoflexből naponta 3x2db vehető be mérgezés nélkül egészséges embernek, de kajára, mert a gyomrot kikészíti!

2021. szept. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%
Amúgy mivel letört és gondolom ez miatt már berohadt, így már rég húzni kellett volna, de neeem.. könnyebb rávágni, hogy nem látok semmit.. majd most, hogy az állkapocs csontodra terjedt a gyulladás, most is elküld. És nem verhetjük meg őket mind!!! Amilyen fájdalom egy csonthártya gyulladás, én legszívesebben a szart is kivertem volna abból, aki elküldött! Kiöregedtek és elmentek a jó dokik, maradt ez és még szót se emelhetsz, mert a pert elveszted...
2021. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
sajnos amúgy konkrétan letört egy fogam így kitört a helyéről és ott most nincs semmi de az a vicc hogy az épp nem fájt és az az oldal sem, pedig pont egy nappal előtte voltam fogorvosnál..csak észre kellett vennie nem? Hát sosem jártam így hogy nincs fogam :( viszont a másik oldalt meg nem tudom mi a baj. volt egy fog amit valahogy betömött de szerintem nem jól mert zavaróan pupos és ott fáj még mindig pedig azt hittem a töméssel elmúlik. hiába kértem hogy igazítson rajta, nem tette mert szerinte így jó...
2021. szept. 12. 11:22
 8/29 anonim ***** válasza:
Tipikus gyökér! Én kb. 20 orvoson vagyok túl, de eddig mind ilyen. Nem használják a gyógytömést, nem ismerik az anyagokat.. nekem 3 éve minden tömés száradás közben hosszában eltöri a fogam. Nem sikerül normálisan kikeverni így tágul..
2021. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Ezt minél tovább halogatod, annál rosszabb, fájdalmasabb, és maradandóbb kár fog keletkezni. Oké, egy orvos elküldött. Akkor visszamész. Vagy mész máshova, ha nincs más, kérsz kölcsön pénzt, és elmész magánba. Vagy akár ma sürgősségire. Nem tudom hogy tudnak emberek otthon ülni rohadó, letört, lyukas fogakkal, amik ráadásul piszok mód fájnak is.
2021. szept. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
az lesz és ez nem rég volt. pár hete..sőt ilyenkor néha úgy érzem hogy minden fogam fáj de az összes csak nem rossz.
2021. szept. 12. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!