Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fogyok? Naponta 5x...

Mitől fogyok? Naponta 5x eszem, nem mozgok valami sokat de mégis heti 2 (! ) kilót fogyok

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:

mit és mikor? elegendőt vagy csak "szemetet"? (egyébként irigyellek, nekem is kéne bőven)

naponta 5x az helyes, de ügyelj arra is,hogy elegendő fehérje-szénhidrát és zsir legyen. Próbálj vitaminokat (ezek ált étvágyat csinálnak) és fordulj orvoshoz. Ha minden stimmel és mégis fogysz annak szervi oka lehet,

2010. szept. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Netán pajzsmirigy rendellenesség? Az okozhat fogyást normális táplálkozás mellett.
2010. szept. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
voltam már orvosnál, de azt mondta "normális" mert ilyen vagyok
2010. szept. 3. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Heti 2 kg nagyon sok....Ez valóság???

Mert erre orvos nem mondaná,hogy normális!!!!!

2010. szept. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ez egy elég kellemetlen lehetőség,de ilyesmit akár bélférgek is okozhatnak,sajnos. Zabálj jó sok fokhagymát pár napig,illetve kérdezz meg gyógyszerészt,orvost,hogy esetleg ez nem lehetséges-e és mit ajánl.

Idegi alapon is történhet fogyás, szóval relax :) Amúgy tényleg a mennyiség és minőség számít,nem az,hogy hányszor eszel, a naponta sokszori evést amúgy is mint diétás módszer szokták javasolni, semmi bajod nem lesz, ha néha úgy rendesen bezabálsz. A mozgás pedig nem árt, ha bírod,nyugodtan tornázz, sportolj valamit, felélénkül az anyagcseréd. Valamint folyadék: sok víz, sok kalóriadús turmix, levesek...

2010. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 dolog lehet.


1. a kajád véletlenül el van találva, és a nem mozgok valami sokat relatív fogalom, ha aerob formában teszed, ami akár napi 1 óra gyaloglás is lehet amit észre sem veszel, akkor mégis jó úton haladsz.

2.azért fogysz, mert pusztul az izomzatod a nem mozgás miatt / és mert a kajád sem jó.


Azért a heti 2kg-ot fogyok gondolom csak 1-2 hete tart, szóval nem lenne célszerű ebből messzemenő következtetéseket levonni. én egy ebéd után "hízok" 2 kilót, 1 liter folyadék 1 kiló, szóval nem lenne célszerű messzemenő következtetéseket levonni.

2010. szept. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
5 hete tart, fél évig rendszeres gyúrtam és most abbahagytam, biztosan akkor ez az oka
2010. szept. 3. 14:11
 8/9 anonim ***** válasza:
tehát abbahagytad az edzést, ez az oka. az edzés során felépült izom, az edzés abbahagyása után fokozatosan leépül. nem fogysz, hanem sorvadsz.
2010. szept. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ajjaj,akkor neked "reszeltek"!!!!
2010. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!