Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig naponta 1000-1200...

Eddig naponta 1000-1200 calóriát ettem meg, válogatás nélkül ami jött, de mindig éhes voltam. Ha 1400calóriát eszem sok zöldség, gyümi, és egészségesebben táplálkozom, és többbet mozgok, akkor fogyni vagy hízni fogok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Ha több kalóriát eszel, mint eddig, akkor hizni fogsz (mindegy, hogy mit eszel), ha viszont többet mozogsz, akkor nem, feltéve, hogy a többlet mozgáshoz a többlet kalórát felhasználod. Ha a mozgás kalóriaigénye nagyobb, mint a bevitt plussz kalória, akkor fogyni fogsz.
2009. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

Ez nemigaz, amit itt írtak.

A mozgás kalóriaigényét összetett szénhidrátokból kell fedezni.

Hiába eszel te 1200 kilokalóriát, ha az zsíros szar kaja és nem tudod vele az energiaraktáraidat feltölteni, csak a zsírraktáraidat.

Az 1200 kcal amúgy is nagyon kevés sportolás mellett.

Inaktív egyéneknek elég lehet, de aki egészségesen akar fogyni és tartóssan, annak 2000 kcal KELL naponta, amiből 25 % a fehérjéből származik, 25 % zsírból, és 50 % szénhidrát.

Gyümit ne!

Maximum reggelihez 1-2 banán, narancs, de nem igazán szükséges, mert a vitamintartalmuk nem túl jelentős.

(kilószámra kellene enni ahhoz, hogy fedezd belőle a vitaminszükségletedet)

Aránytalanul sok felesleges fruktózt tartalmaznak.

2009. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki szerint nem hasznos az előző válaszom, attól kérnék egy fényképet magáról, valamint egy orvosi igazolást, hogy milyen indokkal maradt ki a Taigetoszra indulók csoportjából.
2009. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem én voltam az aki lepontozta a válaszokat.Én minden választ hasznosnak tartok.Mindenki mindent másképp lát,és ez jódolog számomra.
2009. okt. 7. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!