Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Deadalon hogyan hat?

A Deadalon hogyan hat?

Figyelt kérdés
Szerencsére nekem nem kell ilyeneket szednem, de olvastam hogy bealszanak tőle. Ez hogy kell elképzelni? Beveszed és mikor hat? Utána el is alszol rögtön? Hogyan álmosodsz el? Mit érzel? És mikor kelsz az alvásból? Hogy érzed magad utána?

2021. nov. 5. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Mért, te mit érzel, amikor lefekszel aludni? Na pont ugyanazt érezzük a Deadalontól, csak ágy nélkül. Nyugi, nem esik össze a zebrán való átkelés kellős közepén a páciens. Kb fél óra alatt hat. És akkor ébred fel, amikor például megérkezik a busz a célállomásra, és elordítja magát a sofőr, hogy végállomás, tessék kiszállni. De ha mondjuk el se aludt, akkor nem akkor kel fel. És ha nem aludt eleget, akkor álmosan érzi magát ... (Igazán szükséges lenne a kérdéseket is pirossal és zölddel pontozni!)
2021. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Lehet én vagyok a tudatlan, de én csak Daedalonról tudok, amelyet hányinger ellen alkalmaznak és mint lehetséges mellékhatása lehet az álmosság, de ritka.


De lecsekkoltam Google-ben is és nincs találati eredmény "Deadolonra".

2021. nov. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még azóta se térek magamhoz ettől a hülye kérdéstől! Te azt hitted, hogy ez olyan, mint valami műtéti narkózis? Altató tablettákról se hallottál soha? Azok is ilyen misztikusak számodra? Hát ez pont ugyanolyan, csak kevésbé erős ill. nem mindenkire hat ugyanúgy, mert mellékhatás, nem főhatás.
2021. nov. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!