Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » No-Spa - Deadalont be lehet...

No-Spa - Deadalont be lehet venni együtt?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul vagyok. Hányás,erős gyomorgörcs. Már vettem be Deadalont pár órája. De görcsök nem múlnak. Vennék be No-Spát,de nem tudom szabad-e?


Ügyeletet nem tudtam elérni.


Kérném segítsetek,ha tudtok



2020. ápr. 16. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2020. ápr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem gyógyszerész vagy orvos vagyok. A Daedalon alkalmazási előiratban ez van az együtt szedni kívánt gyógyszerekről (köztük a görcsoldókról):

Feltétlenül tájékoztassa gyógyszerészét a jelenleg vagy nemrégiben szedett, valamint szedni tervezett egyéb gyógyszereiről, beleértve a vény nélkül kapható készítményeket is.

Különös tekintettel az alábbi gyógyszerekre: altatók, nyugtatók és egyéb pszichiátriai gyógyszerek, epilepszia elleni szerek, Parkinson-kór elleni gyógyszerek, görcsoldók, egyes antibiotikumok.


Tehát egyéni elbírálás alapján lehet esetleg szedni, de ahhoz azért azt kellene tudni, hogy az orvos mit kérdezne tőled, hogy ezt eldöntse.

2020. ápr. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!