Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám elérni, hogy...

Hogyan tudnám elérni, hogy reggelenként el tudjak menni wc-re?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem állt be az a rendszer ami a legtöbb embernél, hogy reggel munka előtt el tudják intézni a nagydolgukat. Ebéd után szoktam érezni, hogy már kell. A munkahelyen nem akarok elmenni, mert van bennem egy megmagyarázhatatlan szorongás, csak otthon tudok. És akkor jön az, hogy egész délután feszít meg szurkál a hasam, fortyognak a beleim, már minden bajom van a munkaidő végére. Ha hazaérek, elintézem, és akkor másnap ugyanez. Tudnátok ajánlani valami módszert, hogy átálljon reggelre a nagydolog?

2021. nov. 11. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Náalm a reggeli kávé segít ezen a gondon, és akkor egész napra rendben vagyok.
2021. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyél este aszalt szilvát vagy valami vény nélküli cuccot amit este bekapsz, megiszol
2021. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kávé, energiaital reggel és akkor mennie kellene.
2021. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

2 pszichés és 1 testi probléma mutatható ki nálad:

1. nem tudsz kakkantani, ha nem otthon vagy;

2. óraütésre akarsz járni, nem ingerre;

3. nem tudod visszatartani fél napot.

Semmiféle rendszert nem kell ebbe vinni, akkor kell menni, ha jön az inger, ha akkor éppen nem lehet, akkor visszatartod. (de 1 órán belül mindig van retyó kéznél)

2021. nov. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
4/4 baromi hülyeség amit írsz. Nem azt mondja, hogy nem TUDJA visszatartani fél napot, nyilván vissza tudja tartani mert nem szarik be, de az nem kellemes vagy normális dolog, hogy valakinek naponta FÉL NAPIG szarnia kell és nem tud elmenni. Pontosan ezért szokott nagyon sok ember reggel kávézni meg wczni, hogy ne napközben kelljen, senki nem szeret a munkahelyén szarni. Az is teljesen normális, hogy "óraütésre" akar járni, a legtöbb embernek van erre egy rendszere és ezt ki is lehet alakítani.
2021. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kávé, kávé és kávé, nekem is ez használt.
2021. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

5-ös

Hülyeségeket te írsz.

Azért "nem tud" elmenni, mert ott szorong. Ez szerinted nem pszichés ok, okostóni?

"Senki sem szeret a munkahelyén szarni". Dehogynem. Ott még fizetik is az ezzel töltött időt.

Nem kell rendszert kialakítani. Az ember nem ugyanolyan mennyiségű és összetételű kajákat eszik, ezért az anyag sem ugyanakkor fog készen állni. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy kávéval "siettetik", mert lassan már indulni kéne melóba, az a fránya inger meg nem akar jönni magától. Én azért iszom a kávét, hogy felfrissítsen, nem azért, hogy utána WC-t keressek. A szarás ettől független dolog, majd azt a szervezetem jobban tudja, hogy mikor kellene elmenni.

Aztán ugye a hátulütők: ha reggel sikerül jól elaludni, akkor qrva nagy bajok vannak, mert a buszon nincs retyó. Vagy ha a 2 órás értekezlet elején meggondolatlanul bevág egy feketét, akár feszenghet végig, mert beindulnak a pszichés reflexek.

2021. nov. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
24%

7

Remélem összefosod magad

2021. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Többen írtátok a kávét, ami meg is van reggel, kettőt szoktam inni, de sajnos nem használ ilyen szempontból. Én valami olyan módszerre gondolok, hogy változtatni valamit az étkezésemen, este milyen ételeket egyek ami segítene reggel elmenni. Ilyen gyógyszereket amiket reklámoznak, hogy "könnyebben induljon a reggel", nem szeretnék szedni.
2021. nov. 12. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!