Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyik pillanatban semmi...

Egyik pillanatban semmi bajom, a másik pillanatban meg olyan érzésem van mintha össze akarnék esni! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Naponta többször is rám jön ez az érzés. Nem fáj semmim ilyenkor. Mondjuk 3 nappal ezelőtt egész napot végig hánytam és ment a hasam is. Azóta napjában többször van ilyen érzésem.
2008. dec. 13. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Hirtelen gyengének érzed magad, és la kell ülnöd, mert úgy érzed, hogy ha nem teszed, összeesnél? Nem tudom a pontos okát, ilyen velem is szokott lenni, talán azért, mert keveset ettél vagy ittál, vagy mind a kettő, a hasmenés hányás meg vmi vírusra utalhat. Egyél igyál rendesen, és ha akkor sem jobb, menj el a dokihoz, mert ki tudja mi lehet a bajaod. Kérj majd vérvételt, abból sokminden kiderül! Persze mondd el a dokinak is ezeket a bajokat!

Jobbulást!

2008. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen gond a szíveddel, v. a vérnyomásoddal? Menj el dokihoz, mert ez komoly problémát is jelezhet!
2008. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Voltam már kivizsgáláson. Sehol nem találtak semmi komolyat. Kardiológustól kezdve mindent végig jártam. Annyi a bajom, hogy pajzsmirigy-alulműködésem van, erre szedek is gyógyszert, igaz össze - vissza! :( Erre gyanakodtam ! Köszi a válaszaitokat!
2008. dec. 14. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!