Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Keresztbe rakjátok a lábatokat...

Keresztbe rakjátok a lábatokat, ha a hátatokon fekszetek?

Figyelt kérdés
Csak úgy a hátamon fekszem,mennyire kiegyensúlyozottabb lenne ha a lábaim csak úgy egymás mellett lennének, (mint a koporsóban az elhunytnak)-de egy két percnél tovább nem bírom így,és keresztbe rakom.akár így alszom el.más is így van ezzel? miért lehet ez?

2021. nov. 20. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig keresztberakom, ha nem figyelek. Így kényelmes.
2021. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is
2021. nov. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem
2021. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem igazán
2021. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ritkán
2021. dec. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én háton el sem tudnék aludni. Abból eleve "definíció szerint" csak 1 pozíció létezik, ki a fene bír 15-20 percig mozdulatlanul abban lenni?

Oldalt vagy hason fekve lehet helyezkedni bármelyik végtaggal, fejjel, nem kell úgy feküdni, mint egy hulla, sokkal jobb.

2022. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen,általában én is oldalt fekszek, csak néha nem tudom hová tegyem a kezem! + orrsövény ferdülésem van,mindíg eldugul az az orrlukam, amelyik oldalamon fekszek,+ a belem is nagy,mindíg az fogja fel az egész súlyom!
2022. jan. 3. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!