Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak nekem vág keresztbe...

MercyMester kérdése:

Csak nekem vág keresztbe mindig az élet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Igen, jó "elkényeztetett picsa" szerű lett a kérdés, de komolyan gondolom. Apró dolgokra értem ezt, pl. lemenni sétálni egyet. Annyira várod már, napok óta tervezed, teljesen bele éled magad aztán.. HOPP, volt-nincs semmilyen séta. Sem most, sem holnapután, sem jövőhéten. De mindig csak akkor, amikor bele éled magad.


Nagyon balszerencsésnek érzem magma emiatt, és kezdem úgy érezni, hogy semmit sem élvezhetek teljes szívvel, mert bevonzom a rosszat.



2021. márc. 6. 12:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt, miért nem tudsz sétálni?
2021. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Eltörött közben a lábad?
2021. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én is gyakran kerülök hasonló helyzetbe, úgyhogy megértem.
2021. márc. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

mivel csak példa volt, példaként fogom kezelni és elég szürrealisztikus választ adok rá, de valahogy így érzem.


Eltűnt az ajtó és az ablak, nem tudok kimenni.

2021. márc. 6. 12:53
 5/21 anonim ***** válasza:
Oké. Mondasz akkor egy reális példát is?
2021. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ne kábítószerezz, és akkor nem fog eltűnni, mehetsz sétálni.
2021. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Mondjuk, be akarod festetni a hajad, de csodamód 2 nappal a festés előtt megtudod, hogy elfogyott az a szín és a többi ahhoz hasonló is, amit akartál. És, szintén csak, csodamód nem is lesz már olyan festék. Sem abban az üzletben, sem másban.
2021. márc. 6. 12:56
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem kábítószerezek, csak úgy érzem, hogy minden, amit nagyon várok, az nem fog bekövetkezni.
2021. márc. 6. 12:57
 9/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen az élet,mindig jönnek kissebb vagy nagyobb dolgok,problémák,de ezeket meg kell oldani.


Mégha csak ez lenne a legnagyobb probléma az emberek életében,hogy elfogyott a hajfesték,nem tud az ember elmenni sétálni... :D


Ettől azért nagyobb problémák is vannak

2021. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
De nagy problémák... nem vagy több 18 évesnél, igaz?
2021. márc. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!