Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MI SZERINT ÉLTEK? Figyelitek...

MI SZERINT ÉLTEK? Figyelitek magatokat, hátha van valami szokatlan, vagy csak élsz normálisan?

Figyelt kérdés

Én az a típus vagyok aki mindentől fél, eszerint is élek,már ha ezt annak lehet nevezni.Folyamatosan nézem a bőröm, mert van 1-2 anyajegyem.Persze látta orvos is.Figyelek mindent magamon, ha valami változik rögtön pánikba esek.

Nem is magam, inkább a gyerekek miatt,mi lenne velük..........

Valaki még él így?Vagy élitek a normális életet lesz ami lesz alapon?


2010. szept. 5. 08:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nem félek a betegségektől pedig anyukám,apukám és tavaly a bátyám is meghalt.Mindhárman rákban.Ehhez képest a nőgyógyászati rákszűrésen kívül nem járok orvoshoz.Nem nézegetem magam.38 éves létemre sosem voltam beteg,sosem voltam kórházban és táppénzen is csak egy idegkimerültség miatt pár hetet.Ezzel szemben a családomat nagyon féltem. 2 testvérem van még és rettegek,hogy elveszítem őket.
2010. szept. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A magáért és másokrt felelős ember törődik magával. Nem bagatelizálja el a magán észlelt, egészségével kapcsoltaos változásokat. Így sokkal hamarabb észreveszi a bajt, kezeléshez juthat. A pánikolás felesleges. Csak ésszel, nyugalommal, megérzéssel és ráérzéssel érdemes figyelni magunkat.
2010. szept. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!