Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar? Vagy miért nem...

Alvászavar? Vagy miért nem tudok normálisan aludni?

Figyelt kérdés
2 hete nem tudok normálisan aludni. Elalszom könnyen, de egész éjszaka forgolódom, felkelek. Egyszerűen már nagyon idegesítő. Mit tehetnék,hogy végre kialudhatnám magam nyugodtan? Vagy mitől lehet ez? Köszönöm szépen a válaszokat.(ha kapok) 16/L
2011. aug. 23. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Mivel nekem is nyáriszünet van és én se vagyok túl jó alvó, a következőre tippelek:D

Nyár van, egész nap lustulunk, nincs amibe igazán elfáradnánk így nincs mit normálisan kialudni.

Valamint a meleg is köre játszhat.

2011. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet...:))) csak zavar,hogy mindjárt suli..és nem hogy aludnék..de nem tudok:") köszi a választ! :)
2011. aug. 23. 10:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Valami miatt lehet ideges vagy. Esetleg nem fáradsz ki eléggé napközben. Ha délután alszol azért.
2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Talán lehet azért mert tűágyon alszol?
2011. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
maradj fent 2napon keresztül alvás nélkül és akkor majd jol fogsz aludni garantálom. ( nem vicc komolyan )
2011. aug. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

1.Köszönöm!

2. a tűágy? hm :D jólhangzik ;)

3. áh inkább nem:)

2011. aug. 24. 11:54
 7/8 Munkácsi Vivien válasza:

Szija :) ha idegi dolog akkor Magne B6. DE a bió dolgok is jók. énis alvászavaros vagyok, de nekem idegi alapon.

De lehet hogy a meleg az oka, mert sokan nem tudnak elaludni a melegben.

2011. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazad van. Lehet. :) Köszönöm!
2011. aug. 25. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!