Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lettem hirtelen ennyire...

Miért lettem hirtelen ennyire fáradékony?

Figyelt kérdés

1 hete nem dolgozok (nem betegség miatt). 11-12 körül elalszok, 9 körül ébredek magamtól, olyankor már nem kívánom az alvást, de fizikailag fáradtnak érzem magam. Nem igazán van energiám/kedvem semmihez. És már este 7-8 órától ugy erzem, hogy siman el tudnék aludni. 10 után mar alig birok ébren lenni. Ez azért érdekes mert egész életemben ejjeli bagoly voltam es barmilyen fárasztó napom is volt, ha másnap nem kellett koran kelnem hajnalig is képes voltam pörögni. Ha dolgozok kevesebbeket alszok mint most, de ha fáradt is vagyok teljesen mas fáradságot érzek olyankor. Álmos vagyok, de nem úgy, hogy nincs energiam semmihez. Az elmúlt napokban volt olyan este, hogy mar olyan szinten esett le a fejem, hogy zuhanyozni se birtam elmenni. Nincs kedvem azokhoz a dolgokhoz, amik maskor örömet okoztak, es nem tudom, hogy azert, mert faradt vagyok es nincs energiám hozzá vagy a tüneteim depresszió szeruek es a motiváció hiánya miatt érzem magam faradtnak is. Mert pl valamelyik este olvastam es annyira belemerultem, hogy azt vettem eszre, hogy egy oraja még majd elaludtam és mar nem is vagyok álmos.

Elveszitettem a munkahelyem, ami megviselt, mert nagyon szerettem ott dolgozni, de nem olyan vészes vagy kilátástalan a helyzet, mert jovoheten már új helyen kezdek. Lehet, hogy tudat alatt jobban megviselt ez a helyzet, mint ahogy éreztem és az okozza? Az etvagyam se igazán jó. Olyan, mint amikor idegesseg miatt nem tudok enni, de nem érzem magam idegesnek. Betegnek se érzem magam.


2021. nov. 26. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Stressz az oka.
2021. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!