Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a problema? Faradtsag...

Mi lehet a problema? Faradtsag, hirtelen fogyas, hajhullas.

Figyelt kérdés
egy honap alatt rengeteget fogytam, pedig nem eszek kevesebbet es nem mozgok tobbet. a hajam-szinten nagyjabol egy honapja- elkezdett hullani. Folyamatosan faradt vagyok, es eleg sapadt. Eleg sokat kohogok, futni szinte alig birok hosszutavon, mert elkap a kohoges. igaz neha ragyujtok, de nem olyan rendszeresseggel, hogy ilyen hatasa lenne. a menstruaciom kesett majdnem ket hetet. vervetelre es nogyogyaszhoz mar van idopontom, de mire szamithatok? (bocsanat az elezetek hianya miatt)

2014. okt. 5. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Holnap menj orvoshoz!

Itt nem fogom leírni, hogy ezek minek a jelei, de azonnali orvosi kivizsgálásra van szükség!


Üdvözlettel: egy orvostanhallgató!

2014. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Holnap sürgősen keresd fel az orvost!

Nem fogom leírni én sem, hogy minek a jele a hirtelen gyors fogyás!

2014. okt. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megyek orvoshoz mindenkeppen. de azert szeretnem tudni mire szamithatok. kerlek mondjatok valamit
2014. okt. 5. 11:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk orvosok, így nem tudjuk, mi bajod van...
2014. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem azt kertem hogy diagnosztizaljak a betegseget. csak hogy aruljak el minek a jele
2014. okt. 5. 12:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Írtam privátot.
2014. okt. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most vettem eszre. koszi a valaszt
2014. okt. 5. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!