Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kiválthatta ezt a problémát a...

Kiválthatta ezt a problémát a hirtelen fogyás?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár napban elég rossz a közérzetem, fáradékony vagyok, kedvtelen. Alig tudok enni, viszont az anyagcserém fel van gyorsulva. Napi 3x kell ,,nagy wc-zem,,. Ráadásul kicsit vérzem, pedig még lenne másfél hetem a menstruációig. Tavasz óta 7-8 kg-ot fogytam egy étel allergia miatt. Azóta nagyon rendszertelenül táplálkozom. Alig eszem. Lehet ez az oka annak ami most történik velem?

20/l



2016. júl. 2. 18:41
 1/2 anonim válasza:
Az anyagcsere gyorsuláshoz szerintem igen lehet közé, de ha nem bántalak meg ezzel a kérdéssel akk maszturbalsz? Mert ha igen akk az lehet az is lehet az oka a verzesednek. De ha nem akk nem tom. De a lanyom nem ment el nőgyógyászhoz es vele is történt ilyen, de el es virul szoval nem kell megiedni, de azert Menj el nőgyógyászhoz ha aggódsz.
2016. júl. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elozo vagyok vagy a párod farka tul nagy, vagy atszakadt a szuzhartyad. 43/L
2016. júl. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!