Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A mellékelt képen látható...

A mellékelt képen látható covid ellenanyag gyorstesztet értelmeznétek? 3 hete voltam covidos. Az Igg mit jelent?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 27. 05:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy átestél a fertőzésen, ezáltal tartós immunitásod van, ilyenkor már nem fertőzöl.
2021. nov. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont ilyen lett, az alsó csík halványabb. Pedig én tudtommal egyáltalán nem voltam covidos, semmi tünetem soha nem volt. Nálam valószínűleg az két oltás utáni ellenanyag szintet mutatta ki.
2021. nov. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az Igg az antitestet mutatja, ez a fertőzés 9.-10. napjától kezd el termelődni. az Igm pedig az antigént mutatja, amit a szervezet akkor termel mikor épp beteg vagy. Ez a fertőzés után 2-3 hétig még kimutatható. De mivel már megjelent az igg, ezért a fertőzés nagy valószínűséggel lezajlott. Ha pl. nem lenne igg csak igm az azt jelentené, hogy a fertőzés még folyamatban van.
2021. nov. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!