Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » BPPV betegségem volt és azóta...

BPPV betegségem volt és azóta se érzem magam jól.Szerintetek elfog múlni?

Figyelt kérdés
Kb 4 hónappal ezelőtt BPPV betegséget diagnosztizáltak nálam.Az első 2 hónapba nagyon rosszul voltam,aztán 3 hónapon keresztül szedtem ra gyógyszert jobban is lettem.Most már nem kell szednem a gyógyszert de meg most is van hogy hányingerem van ha eszek,dohányzók vagy ha alkoholt iszom.A betegség előtt napi szinten ittam alkoholt,a gyogyszer szedés alatt egyszer sem.Most hogy nem kell szednem a gyógyszert újra elkezdtem alkoholt inni,de nagyon rosszul birom.Egy kortytol is már hányingerem van nem tudom mit tehetnek.Ez elfog múlni vagy mit ihatnek amitől nem lenne hányingerem?Sort,vorkat,martinit ittam eddig

2021. nov. 27. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk ne piálj napi szinten
2021. nov. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Itt nem a rendszerességgel van a baj,ha csak hetente vagy havonta innék akkor is ez lenne.Az ízét nem birom.Egyszerűen nem elvezetbol hanem muszájsagbol iszom
2021. nov. 27. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Alkoholista vagy, detoc
2021. nov. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy érzem érdemben nem fogok itt választ kapni.Ugyanúgy ahogy a dohányzás kategóriába az “antidohányosok” itt is megjelentek az “antialkoholisták.”
2021. nov. 28. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy magyar helyesírás szabályait a pia helyett. Hátha segít. ;)
2022. júl. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó nevetséges vagy.Úgy írtad ezt mintha minden második szó hibásan lenne leírva.Gondolom veled soha nem fordult elő hogy 1-2 szót elírtál.Idióta
2023. jan. 5. 01:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!